SEHPA İMALATI

Tanya Organizasyon olarak kendi bünyemizde kendi atölyemizde Sehpa İmalatı yapmaktayız , tüm Türkiye ve Avrupa’ya ürün gönderimimiz bulunmaktadır. Sehpa Modelleri’mizi sizlerden gelen talepler dogrultusunda özel üretimler gerçekleştirebilmekteyiz , satışlarımız en az 10 takım (toptan satış ) olarak gerçekleştirilmektedir. ( SEHPA ÜRETİMLERİMİZİN YANINDA ‘ DRESUAR VE DEMİR AYAKKABILIK MODELLERİMİZ MEVCUTTUR )

KOD 1
KOD 2 ( 3 LÜ SET )
KOD 3
KOD 4 ( ORTA SEHPA + 2 ADET ARKA SEHPA )
KOD 5 ( 3 LÜ SET ZİGON SEHPA )
KOD 6 ( 3,LÜ UZUN SET )
KOD 7 ( ÇUBUK SEHPA MODELİ ) 3 LÜ SET
KOD 8
KOD 9
KOD 10
KOD 11

SEHPA ÜRETİMİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR , öncelikle modellerin kalıpları çıkartılıyor ve daha sonra kalıpların tasarımları bir şablon olarak çıkartılıp demirler birbirine gazlı kaynak ile birleştiriliyor , en son işlem olarak ürün kaplama olacak ise kaplama kazanında kaplanıyor ve siparişiniz hazır duruma getiriliyor. Sehpa Fiyatları konusunda şirket olarak piyasa koşullarınca toplu sipariş almamızdan kaynaklanan indirimler uygulanmaktadır.

AVRUPA’YA ÜRÜN GÖNDERİYORUZ , talepleriniz dogrultusunda üretilen ürünlerimizi Avrupa’nın tüm bölgelerine göndermekteyiz. vereceginiz toplu siparişlere istinaden + olarak nakliye ve gümrük işlemleri hesaplanıp tarafınıza bildirilmektedir. ürünlerin gönderimlerinde özel olarak kullandıgımız kasalar bulunmaktadır bu kasalarda gönderdigimiz ürünlerimiz zarar görmeden sizlere saglam bir şekilde ulaşmaktadır. Sehpa Modelleri konusunda üretici olmamız ‘ sizlere her modelde üretim yapmamızı saglamaktadır.

DRESUAR İMALATI , Mekanlarınıza ayrı bir hava katmanın en dogru yolu ‘ farklı tasarımlara sahip Dresuar Modelleri’ni bünyenize katmaktan geçmektedir. üretimlerimiz 1.ci sınıf malzemelerden imal edilmektedir.

KOD 12 ( DRESUAR MODELİ )
KOD 13 ( DUVAR TİPİ DRESUAR MODELİ )

AYAKKABILIK İMALATI , Ayakkabılık Modellerimiz son derece şık tasarımlardan oluşmaktadır , Ayakkabılık tasarım modellerimizi isteginize özel olarak da tasarlayabilmekteyiz , üretici olmamız sizlere tüm ürün modelleri için ürün imalatı yapabilmemizi saglamaktadır.

KOD 14 ( OTURAKLI AYAKKABILIK )
KOD 15
KOD 16
KOD 17
KOD 18
KOD 19
KOD 20

MODEL SEÇİMLERİNİZDE NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ , Toptan Sehpa Satın Al’madan önce öncelikli olarak ürünlerin bulundugunuz bölgede tercih edilip edilmeyecegini araştırmalı ve buna istinaden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmelisinizdir. Sehpa Modelleri genel olarak bakıldıgında piyasada hep aynı tarz tasarımlardan oluşmaktadır burada en önemli nokta tasarımın gerçekten talep alıp almayacagıdır. Orta Metal Sehpa olarak google araştırmalarınızda karşınıza bir çok şirket çıkacaktır fakat önemli olan burada hangi şirketin gerçekten kaliteli ham maddelerle üretip yapıp yapmayacagı gerçegidir. Toptan Metal Sehpa imalatçısı olarak sizlere en kaliteli ürünlerle en tutulan modelleri tasarlamak en büyük hedefimizdir.

DEMİR METAL SEHPA MODELLERİ , Zigon Sehpa özellikle en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Orta Sehpa alan her müşterimiz genellikle yan ürün olarak Zigon Sehpa Satın Al’maktadır. Sehpa İmalatı konusunda Toptan Sehpa Satışı yapan şirketler arasında en fazla üretim gerçekleştirip satış yapan firma ünvanını korumaktayız. Sehpa Modelleri konusunda dürüst olmak gerekirse farklı model bulmak biraz zor bir durumdur ,bunun nedeni piyasada artık tüm üreticiler ellerindeki bütün kozları kullanarak neredeyse tasarımlandırılmayan ürün bırakmamışlardır. firma olarak özellikle net dobra olmak en büyük felsefemizdir , iş almak adına sizlere süslü kelimelerle ürün satmak bizlere hiç bir şey kazandırmayacaktır. Tanya Organizasyon olarak şeffaf net olmak bizleri bu piyasada farklı kılmıştır ve kılmaya’da devam edecektir. Demir Sehpa son yıllarda tahta modellere nazaran dogal olarak daha ön plana çıkmaktadır bunun nedeni artık uzun yıllar tahta model Sehpa görmek yada kullanmak insanları fazlasıyla sıkmış ve farklı olmak adına Demir modellere kayış süreci dahada ön plana geçmiştir.

ÜRÜNLERİN TASARILARI NASIL YAPILMAKTADIR , net olmak gerekirse piyasada bu işi yapan o kadar fazla kişi bulunmaktadır ki ‘ Sehpa Üreticileri tabiri caiz ise ayağa düşmüş durumdadırlar. Bu yazmamızın sebebi üreticilerin yani şirketlerin yanısıra bu tarz işleri artık kişilerde kendi çabaları ile yapıp internet ortamından satışa çıkarmaktadırlar. Tasarım konusunda firma olarak her zaman kendi çizimlerimizden yola çıkmaya çalışmaktayız fakat piyasanın bu kadar yoğun bir şekilde Sehpa Modeli çıkarması bunu yani özel ürün tasarımı yapmayı neredeyse yok etmiş duruma getirmiştir. Sehpa İmalatı yapan çoğu şirkette bunun bilincinde olarak farklı tasarımlara yönelmek yerine piyasada var olan modellerin üzerinde çalışmalar yaparak yolllarına devam etmektedirler. Orta Sehpa Modelleri açısından özellikle 2018 yılından itibaren çok farklı modeller ortaya çıkarılarak bu modellerden yola çıkılarak ufak etefek oynamalarla farklı Sehpa’lar ortaya çıkarılmıştır.

AVRUPA’YA TIR İLE GÖNDERİM , Tanya Organizasyon olarak Sehpa Modelleri konusunda genel olarak müşteri isteklerine göre çalışmaktayız. talep edeceginiz Sehpa Modellerine göre özel üretimlerde gerçekleştirebilmekteyiz. Avrupa’ya özel olarak ürünler gönderebilmekteyiz yada alıcı firma tüm nakliyeyi yüklenebilir ve malını depomuzdan çekebilir. sipariş adetine göre sizlere bir üretim süresi verilmektedir bu süre zarfında ürünler imal edilmektedir. Sehpa İmalatçıları genel olarak net süreler vererek işe başlamaktadır şirket olarak verecegimiz süreye her zaman uymaktayız.

SEHPA ALIMLARINIZDA DİKKAT EDECEGİNİZ HUSUSLAR , öncelikle numune görmeden kesinlikle Toptan Sehpa Masası alımı yapmayınız. Tanya Organizasyon olarak üretimlerimlerimizde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak imalat yapmaktayız. İstanbul Çekmeköy bölgesinde faliyet gösteren şirketimiz Sehpa Modelleri konusunda farklı tasarımlara yer vermeyi ilk hedef olarak belirlermektedir. Demir Sehpa alımlarınızda numune göstermeden sizlere satış yapmamaktayız , uzakta olan müşterilerimizin için Whatsapp hattımızdan canlı gösterim yapmaktayız. pandemi döneminde döviz kurlarında yaşanan inişler çıkışlar nedeniyle dogal olarak tüm piyassalarda hammaddelere büyük zamalar getirilmiş durumdadır , zamlardan etkilenmemek neredeyse imkansız bir hale gelmiştir. firmamız bu nedenle kısa süre için belli başlı ürünlerin üretimlerinde durdurma kararı alınmıştır fakat bu durum geçicidir döviz kurları stabil bir duruma geldiginde tüm üretimler devam edecektir. Sehpa Üreticileri özellikle demire ve boyaya gelen zamalar nedeniyle büyük bir darbe almış vaziyettedir eminizki yakın zaman da kurların oynaklıgı durgunlaşacak ve zamlar geri çekilecektir. Sehpa İmalatçıları olarak piyasanın eski durumuna gelecegine gönülden inanmaktayız.

SEHPA ALIRKEN FİYATI İYİ ANALİZ EDİNİZ , fiyat alırken genel olarak piyasanın nabzını iyi kontrol etmeniz gerekmektedir. kullanılan demirin kalitesi kullanılan boyanın kalitesi bu konu için en önemliler arasında yer almaktadır. Sehpa Üreticileri bu konuda aslına bakarasanız hemen hemen aynı fiyatlarla satış yapmaktadırlar fakat toplu satış yapan üreticiler bu konuda biraz daha ucuz yollu ürün üretmeye gayret göstermektedirler.