KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ORGANİZASYONU

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en cazip fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermektedir. Neler yapıyoruz ‘ Çadır Kurulumu , bu tarz organizasyonlarda çoğu müşterimizin istediği eger bu fabrika ise ‘ bahçede Çadır Kurulumu’dur. kurulacak Çadır için iç dizayn ve planlama çok önemlidir.Tanya Organizasyon olarak tek tek her ayrıntıyı planlayarak hareket etmekteyiz.

KURUMSAL KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ORGANİZASYONU

HALI KAPLAMA ‘ organizasyon alanının tamamını istediğiniz renkte Halı ile kaplıyoruz. bu tarz organizasyonlarda en revaçta renkler Kırmızı ve Mavi renklerdir. Kuruluş Yıldönümü Organizasyonu için sizler için en iyi olanları sunmakta ve yapmaktayız. Çadır Halı Kaplama ile organizasyon’larınıza farklı bir ambiyans katmaya geliyoruz.

PODYUM KURULUMU , özellikle bu tarz organizasyonlarda vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Kurumsal Organizasyon Planlama konusu tamamen profesyonel bir iştir bu nedenle çalışacağınız firmayı iyi araştırarak işinizi emanet etmelisinizdir. Podyum organizasyona katılacak kişi sayısına göre belirlenmektedir. kişi sayısı yüksek olan davetlerde Sahne ebatları doğal olarak büyük olmaktadır. az sayıda kişi sayısının olacagı organizasyonlarda ise orta ebatlı bir Podyum en ideal olanıdır.

SANDALYE TEMİNİ , Kuruluş Yıldönümü Organizasyonu için doğal olarak şık Sandalye’ler gerekmektedir. konuklarınızın rahatı için sizler için şık tasarımlı Sandalye’lerimiz ile hizmet vermekteyiz. Napolyon Sandalye ‘ Phonix Sandalye , Hilton Sandalye bu tarz organizasyonlarda vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Yıldönümü Organizasyonu şirketler açışından önemlidir , her firma bu tarz bir organizasyonu özel bir şölenle kutlamak ister. bu nedenle onları ağırlayacağınız Sandalye’ler de onların rahat edeceği modeller olmalıdır.

SUNUCU HİZMETİ ‘ en önemli konu bu gibi Kurumsal’lık içeren bir daveti sunacak kişidir. Tanya Organizasyon olarak sizler için profesyonel sunucu temini hizmeti vermekteyiz. çoğunlukla bu tarz hizmetler için firmalar ünlü ismi duyulmuş kişilerden hizmet almak istemektedirler. firma olarak anlaşmalı olarak çalıştığımız medya dünyasından kişilerlede çalışmalar yapmaktayız. Kuruluş Yıldönümü Organizasyonu için farklı hizmetlerimiz için bizlerden destek almanızı tavsiye etmekteyiz.

KURUMSALLIGA YAKIŞIR BİR ORGANİZASYON , bu tarz hata kabul edilmeyecek işlerde kesinlikle profesyonel bir organizasyon şirketi ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Kurumsal Organizasyon Planlama diger organizasyon dallarına nazaran daha meşakatli bir iş koludur. tecrübeli olmayan bir şirket ile iş yapmanız ’emin olun organizasyonu tehlikeye sokacaktır. işin planlanması işte kullanılacak malzemelerin seçimi program akışı hepsi tek tek karşılıklı fikir alışverişi ile belirlenmeli ve iş bitene kadar organizasyon şirketi yetkilileri saha içinde gözlemci bırakmalıdır. Kurumsal Organizayon Planlama Şirketleri’nin genel özelligi işin baştan sona tüm yükünü alıp işi hakkıyla bitirmektir. Tanya Organizasyon olarak Kuruluş Yıldönümü Organizasyonu konusunda uzman kadromuz ile özel ekipmalarımızla sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktayız.

GÜVEN BU İŞİN İLK KURALIDIR ‘ Tanya Organizasyon olarak 2000 senesinden bu yana organizasyon sektöründe neredeyse her alanda hizmet vermekteyiz. amacımız 1 defaya mahsuz iş alıp yapmak degil uzun yıllar sizlere hizmet vermektir. özellikle kurumsal organizasyon’larda bu işin ilk kuralı güvendir , güvenemediginiz yada acaba ! diyebileceginiz şirketlerle çalışmanız sizleri sıkıntıya sokmaya yetecektir. büyük organizasyonların planlanması işleyiş süreci çok farklıdır , profesyonel bir destek almanız sizlerin rahat hareket etmenizi saglayacaktır. Kurumsal Etkinlik Planlaması için sizleri yönlendiricek bir organizasyon koçumuz bulunmaktadır , konu ile ilgili destek alabilir karşılıklı görüşlerimizi paylaşarak ortaya mükemmel bir Etkinlik Organizasyonu çıkarabiliriz. hedefimiz bizim ne istedigimiz degil sizlerin ne istedigini eksiksiz bir şekilde anlayarak ortaya sorunsuz bir iş çıkarmaktır.