ANAOKULU ETKİNLİKLERİ

Anaokulu Etkinlikleri konusunda uzman kadromuzla sizlere en kaliteli en farklı hizmetleri sunmaktayız. Okul Etkinlikleri konusunda profesyonel tiyatro ve animasyon ekibizle sizlere eglenceli vakit geçirtecegimize emin olabilirsiniz.

KONUŞAN MASAL AGAÇI , Konuşan Masal Agaçı firmamızın kendi ürünüdür. piyasada sadece bizde bulunmaktadır. bu eşsiz eglenceli Masal Agaçı sizleri ve çocukları fazlasıyla etkileyecektir.

KONUŞAN MASAL AGACI
KONUŞAN MASAL AGAÇI

ANAOKUL ETKİNLİKLERİ , özellikle en önemli etkinlikler arasında yer almaktadır. küçük yaşta çocukları eğlendirmek çok kolaydır fakat iyi bir ekip çalışması gerektiren bir organizasyon çeşididir. anlaşma yapacağınız Etkinlik Organizasyonu şirketi hakkında iyi araştırma yaparak işi emanet etmeniz en doğru tercih olacaktır. bu yaştaki çocukları n eglendirilmesi kolaydır ama uzun süre dikkatlerini çekmek biraz zor bir durumdur. Tanya Organizasyon olarak 16 senelik tecrübemiz ile sizlere Anaokulu Etkinleri için kusursuz hizmet saglamaktayız. özelikle Konuşan Masal Agacımız bu tarz etkinliklerde fazlasıyla tercih edilmektedir.

NOEL BABA , KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ , GÖLGE OYUNU GÖSTERİSİ , SİHİRBAZ , BUBBLE GÖSTERİSİ.

OKUL ETKİNLİKLERİNİN ÇOCUKLAR İÇİN ÖNEMİ , motivasyon etkinlikleri emin olun hem çocuklar hemde büyükler için çok değerlidir . 23 Nisan Etkinlikleri bizce sadece gösteri ekiplerinin sunum yapması amaçlı olmamalı öğrencilerinde bu etkinlikte yer almaları gerekmektedir. Anaokul Etkinlik Organizasyonu için evet gösteri tarzı dışında birebir oyun etkinlikleri ile ilgili gruplar hazırlanmaktadır. fakat ilkokul dönemi çocuklarımızın gösteri tarzında bir eğlenceyi izleyip evlerine gönderildiklerine şahit olmaktayız. bizce son nokta kesinlikle sınırsız eğlence olmalı bu mutlu günde çocuklarımız diledigince eğlenmelilerdir. Şişme Oyun Grupları bu tarz Etkinlik Organizasyon’larında olmazsa olmazlar arasına yer bulmaktadır.   BUBLEE GÖSTERİSİ, Anaokulu Etkinliklerinde kesinlikle olmazsa ise olmazlar arasındadır.