OKUL ETKİNLİKLERİ

ANA OKULU , İLK OKUL , LİSE , ÜNİVERSİTE İÇİN FARKLI ETKİNLİKLERİMİZ BULUNMAKTADIR. TEKLİF İSTEYİNİZ.

OKUL ETKİNLİKLERİ İÇİN FİKİRLER , Türkiye’de belirli bir şablon için bu tarz organizasyonlar gerçekleşmektedir. Tanya Organizasyon olarak farklı olmak adına her zaman değişik tarzda şablonlar çıkarmaktayız. Okul Etkinlik’leri deyince ilk aklınıza gelenler arasında , Okul Piknik Organizasyonu , Mezuniyet Töreni Organizasyonu’dur. bu iki hazır şablon dan başka yapılan bir organizasyon bizce duymadınız , firma olarak Okul Eğlence Etkinlikleri adına her zaman fikir yürütmeye çalışmakta ve uygulamaktayız. bizce bu yorucu yolculukta öğrencilerle birlikte öğretmenlerimizinde birazcık eğlenmeye kafa dagıtmaya hakkı vardır.

Neler Yapıyoruz ‘ Okul’unuzun bahçesini hayal edin , kocaman bir YÜZME HAVUZU ( şişme plastik yüzme havuzu ) , 2.ci sırada BOMBİE JUMPİNG ‘ okulunuz bahçesine yada dışarıda sizlere uygun bir yer temini sağlıyoruz ( belediye izni alarak), bu çok sıradışı bir eğlence tarzı olacak buna eminiz , 3.cü sıradan ZİPLİNE KURULUMU ‘ evet yanlış duymadınız eğlence adına her şey bünyemizde mevcut , sıradışı şeyler yapmak bunlara imza atmak hoşumuza gidiyor. herhalde bu üç sunum size ne kadar farklı olabileceğimizi anlatmıştır diye düşünüyoruz. bittimi tabiki hayır ‘ 4.cü olarak TRAMBOLİN KURULUMU ‘ Okul bahçenize dev bir trambolin kuruyoruz , sizlere hiç unutamayacağınız bir gün için söz veriyoruz . Bittimi tabiki yine hayır’ 5.ci olarak RODEO KURULUMU ‘ bahçenize yada spor salonunuza kızgın bir boğa getiriyoruz ve üstüne biniyorsunuz , RODEO SİMİLATÖR ile stres atmak çok eğlenceli olacak , kızgın Boga sizleri bekliyor.

OKUL ETKİNLİKLERİ İÇİN GÖRÜŞME TALEBİ , Tanya Organizasyon olarak proje bazlı işlere imza atmaktayız , telefon ile verilecek bilginin yerine direkt olarak okulunuza gelip yüz yüze görüşmek tercihimizdir. Firma olarak birebir görüşmenin telefondan farklı bir şekilde güven aşamasının daha hızlı olduğunun bilincindeyiz , bizleri arayarak görüşme için talepte bulunabilirsiniz. Okul Etkinlikleri için farklı bir proje emin olun çok yüksek bir enerji dogrucaktır,alışılmışın dışında olmak olmayanı yapmak , farklı bir ambiyans yaratmak bizler adına çok değerlidir.

Tanya Organizasyon olarak her zaman farklı işleri seviyoruz ,hem sizi eğlendirmek için hemde kendimizi iyi hissetmek adına ‘ degişik tarzda organizasyonlar yapmayı tercih ediyoruz.