AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış Organizasyonu hizmetimizle sizlere kalite ve ucuzlugu bir arada sunmaktayız. Kurumsal Açılış Organizasyonu , İş Yeri Açılış Organizasyonu , Magaza Açılış Organizasyonu , Market Açılış Organizasyonu , Fabrika Açılış Organizasyonu hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız bizleri arayınız.

PROFESYONEL DESTEK ALMAK İSTİYORSANIZ BİZLERİ ARAYINIZ.
KURUMSAL AÇILIŞ SÜSLEME

MAGAZA AÇILIŞ ORGANİZASYONU , bu tarz organizasyonlarda biraz abartı süsleme yapmak gerekmektedir , farkedilir olmak adına özellikle Balon Süsleme işlemini gerektiginden daha fazla yapmak çok faydalı olmaktadır. Açılış Organiasyonu’nun ilk hedefi tanıtım olmalıdır , tavsiyemiz’yapılacak organizasyonda ANONS SİSTEMİ kurdurarak , ürünlerinizin bazılarında ufak tefek indirimler yaparak bu indirimleri ANONS ile müşterilerinize bildirmenizdir. Tanya Organizasyon olarak biz sizler adına bütün işlemleri hallediyoruz.

KURUMSAL AÇILIŞ ORGANİZASYONU, bu tarz organizasyonların ilk kuralı kurumsal kimlige yakışır bir şekilde tanıtım yapmaktır,Açılış Süslemesi ne abartı olmalı nede eksik yapılmalı her şey tam kararında bir şekilde icra edilmelidir. Açılış Organizasyonu konusunda İnternet ortamında çok sayıda Açılış Organizasyonu Firmaları bulmanız mümkündür fakat önemli nokta sizlere hangi firmanın en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla verecegidir.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU FİYATLARI , bu tarz organizasyonlarda fiyatlandırmalar yapılacak etkinliklere ve malzemelere göre degişmektedir , ses getirecek bir Açılış Organizasyonu her firmanın hayalidir , ama şunu unutmadan söyleyelim’fazla abartı Açılış Süslemesi yaptırmak , emin olun sizleri hayal kırıklıgına ugratacaktır. iyi bir Açılış Hizmeti veren firma’sadece para kazanmak adına size fazladan süsleme yaptırmaya gayret göstermemelidir , her şey kararında abartı yapılmayarak icra edilmelidir.

MARKET AÇILIŞ ORGANİZASYONU , tasarım işleyiş açısından en farklı organizasyonlar arasındadır bu tarz organizasyonlar. Market Açılış Balon Süslemesi fazlasıyla önem arz etmektedir , Balon Süsleme’sinin ilk önceligi Marketin farkedilirligini saglamak olmalıdır. yogun bir süsleme ile işletme iç ve dış olarak öne çıkarılmalıdır. özellikle Kurumsal Açılış Organizasyon’larında bu olay fazla abartılarak yapılmamalıdır , ama bu tarz organizasyonların ilk hedefi farkedilirlik olmalıdır.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU FİKİRLERİ , öncelikle nasıl bir organizasyon istiyorsunuz ? buna net bir şekilde karar vermelisiniz , mekanınız yeni bir yermi? yada eski bir iş yerinizemi Açılış Organizasyonu istiyorsunuz? bu ikisi arasında çok büyük bir fark vardır , yeni açılıcak mekana farklı ses getirecek bir tanıtım organizasyonu yapılmalıdır , eski bir işletme iseniz bu daha farklı şekilde , zaten oturmuş müşterilerinize özel bir organizasyon yapılmalıdır.

KURUMSAL AÇILIŞ İÇİN ÖNERİ , burda firmanın renklerinin kullanımından başlar tüm gelişmeler , her ayrıntı tek tek gözden geçirilerek işe başlanmalıdırlar. piyasada çok sayıda Açılış Organizasyonu Şirketleri bulunmaktadır ve hatta firma olmadan bile bu işi yapan kişiler yer almaktadır. burada önemli tek unsur hangi firmanın size en kaliteli işi yapıp teslim edecegidir. Açılış Organizasyonu her anlamda en mükemmeli olmak zorundadır , yapılacak süslemelerde her zaman kurumsallık ön planda tutulmalıdır. Tanya Organizasyon olarak biliyoruz ki Kurumsal Açılış Organizasyonu hatayı kabul etmeyecektir , bu nedenle bunun bilincinde olarak Kurumsal Açılış Organizasyonu konusunda uzman ekibimizle sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

AÇILIŞ İÇİN KARŞILAMA HOSTESİ , bu gibi organizasyonlarda görsel açıdan en üst seviyelerde olmak gerekmektedir. Karşılama Hostesi bu iş için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. eger gerçekten farkedilir olmak adına bir organizasyon yapmak istiyorsanız mutlaka Hostes seçenegini almalısınızdır. Açılış Organizasyonu tamamen işletmenizin tanıtımına yönelik yapılmalıdır , bu işi 1 günlük aktivite olarak görmek emin olun sizlere hiç bir şey kazandırmayacaktır , Açılış Süslemesi için her şey planlı bir şekilde ilerlemeli ve sonuç sadece tanıtımın en üst seviyelerde olması için çalışılmalıdır. sizlerden aldıgımız telefonlara istinaden işletme tanıtımılarında en çok sorulan sorunun fiyatlar oldugunu görmekteyiz , Tanya Organizasyon olarak her çalıştıgımız işletmenin iş yapabilme gücünü artırmaya yönelik Açılış Organizasyon’ları tertiplemekteyiz. fiyat elbette bu işler için degerli bir unsurdur fakat bu işi 1 günlük bir süsleme işi olarak görürseniz yapacagınız organizasyon emin olun sizlere hiç bir şey kazandırmayacaktır.

İSTEGE ÖZEL AÇILIŞ , Açılış için gerekli olan tüm şartları sizler adına saglamaktayız. iyi bir Açılış Organizasyonu nasıl olmalıdır sorusunun en güzel cevabı bizce’iyi Açılış Organizasyon Şirketi ile anlaştım olmalıdır. bu tarz organizasyonlarda gerçekten anlaştıgınız şirket her şey ile ilgili olmalıdır , para bazlı iş yapan bir firma ile anlaşmanız sizleri yarı yolda bırakacak ve istediginiz gibi organizasyon hizmeti almayacaksınızdır. Açılış Balon Süsleme bu işin en önemlisidir , iyi yapılmış bir Balon Süslemesi farkedilirligi artırarak işletmenizi ön palana çıkarmaya yetecektir. Tanya Organizasyon olarak sizler adına her şeyi tek tek planlamakta ve uygulamaktayız. Açılış Organizasyonu Şirketleri genel olarak bu işi çok iyi icra etmektedir ‘nedeni ise her organizasyon şirketinin ilk işe başlama işi kesinlikle Açılış Süslemeleri’dir. bu nedenle içiniz rahat bir şekilde genel olarak piyasadaki tüm şirketler bu işte fazlasıyla tecrübelilerdir.

KURUMSAL AÇILIŞ İÇİN SUNUCU HİZMETİ , bu tarz organizasyonlarda tüm program akışını idare edip yönlendirecek bir Sunucu her zaman şart bir durumdur. kendi bünyemizde bulunan Program Sunucuları ile sizlere özel profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal Açılış Organizasyonu diger Açılış Organizasyon’lara nazaran daha elit olması gereken organizasyonlar arasında yer almaktadır. her şey 1.ci sınıf olmalı yapılacak süslemelerde kurumsallık ön plana çıkarılmalıdır. Açılışın ilk kaydesi uyumlu malzmelerle görsel olarak sorunsuz bir düzen ortaya çıkarmak olmalıdır.

AÇILIŞ ORTALAMA FİYAT ARALIGI , Açılış Organizasyonu Fiyatları ‘yapılacak süslemenin çeşitliliğine göre belirlenmektedir. örnek verecek olursak , küçük bir Magaza Açılış Organizasyonu istiyorsunuz ve işletmenizin yeri çok caddeye yani kalabalığa yakın olmayan bir bölgede. burada yapılması gereken ilk şey reklam arabası yapıp yada reklam bisikleti yapıp Anons Sistemi ile sokak sokak gezmektir. yada patenli Animatör kızlarımız eşliğinde bütün yakın bölgeye braşür dagıtımı yapılmalıdır. Magaza Balon Süslemesi bu tarz noktalar için biraz abartı bir şekilde yapılarak orada bir Açılış Organizasyonu olduğu insanlara farkettirilmelidir. Açılış Ses Sistemi de bu işin en önemlileri arasındadır. bu tarz tanıtımın yüksek olduğu organizasyon’larda fiyatlar ortalama olarak 1000 tl den başlamaktadır. 2.ci örnek olarak çok işlek bir caddedesiniz ve fazla tanıtıma ihtiyacınız yok , burada yapılacak ilk şey küçük bir Kapı Takı Balon ve küçük bir Ses Sistemi’dir. bu tarz bir organizasyon fiyatı ise 400 TL den başlamaktadır. Açılış Balon Süslemesi her organizasyon için farklı yoğunlukta yapılmalıdır , Açılış Organizasyon Şirketleri bu tarz işleri fazlasıyla iyi yapmaktadır ‘ nedeni ise bütün organizasyon şirketleri bu tarz butik organizasyon lar ile işe başlayarak tecrübe kazanmışlardır. Kurumsal Açılış Organizasyonu çok farklı bir iş koludur.

KURUMSAL AÇILIŞ PROTOKOL DÜZEN , Kurumsal işlerin işleyişi her zaman farklıdır. Açılış Organizasyonu yapılacak yerin ön çalışması en az 1 hafta öncesinden yapılmalı nereye ne yapılacak her şey belirlenmelidir. Protokal düzenin ilk amacı kurumsallıgın ön planda tutulmasıdır.

AÇILIŞ İÇİN ÖN ÇALIŞMA , Açılış yapılacak işletmenin ilk başta ne istediğini anlamak ilk kuraldır. bazı işletmeler yeni bir ürününün tanıtımını yaptırmak için bizlere başvurmaktadır , bazıları ise yeni bir işletmenin normal şekilde Açılış Süslemesi’ni yaptırmak için. bu ikisi arasında büyük bir fark vardır. yeni işletme Açılış amacı tamamen tanıtıma yöneliktir , eski işletmenin Açılış Organizasyon adı altında ürününü tanıtma pazarlama amacı bulunmaktadır. iyi bir Açılış Hizmeti veren firmanın belirli donanımlara sahip olması gerekmektedir. yani bu tarz işlerde sadece Balon Süsleme ve Ses Sistemi ile dönmemektedir. oldu bittiye getirmek amacında iseniz sadece bunlar size yeterli olacaktır. fakat gerçek anlamda bir marka olma yolunda emin adım atmak istiyorsanız sağlam bir Açılış Organizasyonu mutlaka önermekteyiz. 

AÇILIŞ İÇİN KURDELA TEPSİ MAKAS , bu tarz yeni Açılış yapılacak organizasyonlarda mutlaka Açılış kurdelesi ve Tepsisi bulundurulmalıdır. Açılış Organizasyonu konusunda uzman ekibimizce her detay ayrı ayrı tek tek detaylandırılmaktadır. aslına bakarsanız Kurumsal Açılış Organizasyon’larında çok fazla tercih edilmektedir fakat artık hemen hemen bütün Açılış Süsleme’lerinde tercih edilmektedir. 

AÇILIŞ İÇİN ŞEMSİYE , Kurumsal Açılış Organizasyonu için fazlasıyla talep alan bir süsleme çeşididir. hem kurumsallık hemde görsel açıdan iyi bir izlenim bırakmak için bu tarz organizasyonlarda kaliteli Açılış Malzemeleri kullanmak çok akıllıca bir durum olacaktır. Açılış Organizasyonu Firmaları bünyelerinde her zaman çok çeşitli malzemeler bulundurmaktadır. kimi müşterimiz doğallıktan yana olurken kimisi ise yoğun bir şekilde Açılış ürünlerini getirmemizi talep etmektedir. unutmayınki piyasada Açılış Organizasyon konusunda çok sayıda işletme bulunmaktadır , hatta bu işi firma bile olmadan yapan kişilerin varlığı herkes tarafından bilinmektedir. sizler için en önemli nokta size en iyi en kaliteli hizmeti kimin vereceğidir. Tanya Organizasyon olarak Açılış Süslemeleri’nize renk ihtişam katmaya geliyoruz. Şemsiye’lerimiz 1.ci kalite ürünlerden oluşmaktadır. Protokol Şemsiyelerimiz 5 metre 4 metre ve 3 metre’dir.

KURUMSAL ŞİRKET AÇILIŞI , adından anlaşıldığı gibi isminin verdiği ağırlığa göre şekillendirilecek bir organizasyon çeşididir. Bu gibi işlerde emin olun tecrübe en önemli noktadır , internetten baktığınızda çok sayıda Açılış Organizasyonu Şirketleri bulmanız mümkündür , fakat bu normal bir organizasyon dışında yani sadece Balon Süsleme ve Ses Sistemin’den ibaret bir iş kesinlikle değildir. bu nedenle işi teslim edeceğiniz Kurumsal Açılış Süslemesi şirketi gerçekten bu işin kompedanı olmalıdır. peki firmanın tecrübeli olduğunu nasıl anlayabileceksiniz? burda ilk etapta firmadan mutlaka daha önce yaptıkları Açılış Organizasyon görsellerini ve hangi firmanın işini yaptıklarına dair referans istemelisinizdir. birde mutlaka telefon görüşmesinden sonra mutlaka karşılıklı yüz yüze görüşmenizde büyük yarar olacaktır. emin olun yüz yüze görüşme sonucunda şirketin ‘ bu işi yapabilecek kapasitede olup olmadığının kararını çok rahat bir şekilde verebileceksinizdir.

AÇILIŞ İÇİN FLY TÜP , organizasyonların genel amacı dogal olarak tanıtım ve ilgi çekmektir. özellikle Açılış Süslemesi ne kadar ilgi çekici olursa işletmeniz bir o kadar ön planda olacaktır. Açılış Balon Süsleme’sinin en büyük destekçi tanıtım aracı Fly Tüp’tür. Tanıtım Şişme Palyaçosu olarakta adlandırdıgımız bu dev Şişme Maskot ‘ işletmenizin uzaktan farkedilirligini artıracaktır. her işletme dogal olarak en iyi şekilde tanıtım yapmak istemektedir , Tanya Organizasyon olarak sizlerin işini kendi işimiz gibi görüp bu vesile ile en iyi şekilde sizleri ve işletmenizi temsil etmekteyiz. Açılış Organizasyonu için bizlerden fikir ve fiyat istemeyi unutmayınız.

ECZANE AÇILIŞ ORGANİZASYONU , Eczane Açılış Balon Süsleme ile ilgili bizlerden destek alabilirsiniz. Açılış Balon Dekarasyonu her alanda önemlidir. yeni Açılış yapacak mekanların olmaz ise olmazları arasında Balon Kapı Takı gelmektedir. Açılış Balon Süslemeleri konusunda uzman kadromuzla sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatları vermekteyiz. Firma olarak bu güne kadar çok sayıda Eczane Açılış Süslemeleri yapmış bulunmaktayız istediginiz taktirde referans verebiliriz.

MAGAZA AÇILIŞINDA BALON DEKARAYONU ÖNEMİ , önemli nokta Açılış Balon Süslemesi ile mekanın ‘insanlara hem görsel anlamda tanıtılması hemde anons sistemiyle duyurulmasıdır. Balon Süsleme her Açılış için en önemli unsurdur,çoğu işletme sadece para ödemek için bu işlemi gereksiz görür ve yaptırmaz. ama şunu unutmayınki eğer tanıtımınız iyi olmazsa emin olun müşteri potansiyelide olmayacaktır. bu nedenle özellikle Magaza Açılış Organizasyonu , Dükkan Açılış Organizasyonu , Market Açılış Organizasyonu için mutlaka iyi bir şekilde farkedilirligi artırmak adına Balon Süslemesi yaptırınız. Ses Sistemi unsuruda  tanıtım Organizasyonu için olmazsa olmazlar arasında yer bulmaktadır. iyi bir Anons ile müşterilerinize çok farklı bir Açılış Organizasyon sunabilirsiniz.

AÇILIŞ İÇİN TEPSİ MAKAS KURDELA ÖNEMLİDİR, olmazsa olmazlar arasında yer alan bu 3 lü grup Açılış Süslemesi için önemli malzemeler arasında yer almaktadır. Hostes’ler eşliğinde Açılış mekan kapısında ‘ kortej esnasında kullanılmaktadır. daha çok Kurumsal Açılış Organizasyonu için tercih edilmektedir. Magaza Açılış Organizasyonu , Market Açılış Organizasyonu , Eczane Açılış Organizasyonu , Balıkçı Açılış Organizasyonu , Galeri Açılış Organizasyonu , İş yeri Açılış Organizasyonu , Kurum Açılış Organizasyonu ,Okul Açılış Organizasyonu , Fabrika Açılış Organizasyonu.

AÇILIŞ ORGANİZASYON İÇİN ZAMANLAMANIN ÖNEMİ , farzedelim işlek olmayan bir cadde,de hizmet verecek bir magaza açacaksınız , burada Açılış Organizasyonu zamanının büyük bir önemi bulunmaktadır. mesela Açılış Süslemesi yaptıracağınız günün o cadde için yoğun olmasına dikkat etmelisinizdir. hava şartlarınında önemi bu tarz organizasyonlar için çok değerlidir. kötü bir havada Açılış Organizasyonu yapılırsa emin olun katılım sayısı ve insanların işletmenizi farketmesi çok düşük olacaktır. Tanya Organizasyon olarak müşterilerimizin işlerini kendi işimiz gibi görerek hareket etmekte ve bu kavramlara dikkat ederek sizleri yönlendirmekteyiz. 

AÇILIŞ İÇİN MALZEME KİRALAMASI , genel olarak Açılış Organizasyon Şirketleri bu gibi organizasyonlar için bireysel olarak malzeme kiralamaktan kaçınırlar. bunun en büyük nedeni kar marjının bu gibi işlerde düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Açılış için kiralama yapılacak malzemelerin çeşitliliği az sayıdadır ve bu işlerde Açılış Süsleme Firmaları doğal olarak işçilikten para kazanmaktadırlar. Tanya Organizasyon olarak bu tarz organizasyonlar için sadece Şemsiye Kiralaması yapmaktayız , genel olarak işçiliği bize ait olan işleri tercih etmekteyiz. Açılış Organizasyon için gerekli olan malzemeler arasında Ses Sistemi , Şemsiye , Halı , Tepsi ve Makas ve Balon gelmektedir. Ucuz Açılış Organizasyonu konusunda internet ortamındaki reklamlar fazlasıyla gözümüze çarpmaktadır. bu gibi reklamlarla iş yaptırmanız sizlerin emin olun yararına değil zararına olacaktır. unutmayınki her işin belirli bir fiyatı vardır ve bu fiyat asagısana çok ucuz iş yapan şirketlerde mutlaka istemediğiniz sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. 

KURUMSAL AÇILIŞ İÇİN ÇADIR TEMİNİ , Çadır Kirala’ma özellikle Açılış Organizasyon’larında artık fazlasıyla tercih edilmektedir. Kurumsal Açılış Süslemesi için tercih edilen Çadır Kurulumu bu gibi organizasyonlarda fazlasıyla şık bir görüntü saglamaktadır. açılışların en büyük özelliği görsel açıdan en iyi tarzda görünmesidir. özellikle devlet erkanının katılacağı Açılış’larda Çadır Kurulumu olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Tanya Organizasyon olarak kendi bünyemizde farklı ebatlarda Çadır’lara yer vermekteyiz. bizlerden teklif almadan Açılış Organizasyonu yaptırmayınız.

NEDEN AÇILIŞ ORGANİZASYONU YAPILMALIDIR ? isim ve marka duyurmak gerçekten önemlidir. markamızı tanıtmak adına bir çok şey yaparız mesela sosyal medya aracılığı ile tanıtım yapmak en moda olanları arasındadır. ama emin olun hiç biri doğal tanıtımın önüne geçemez ‘ Açılış Balon Süsleme ile şirketinizi çok farklı bir şekilde tanıtabiliriz. Açılış Organizasyonu konusunda uzman personelimizle sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Kurumsal Açılış Organizasyonu konusunda uzman ekibimiz sizleri en iyi şekilde tanıtıp reklamınızı yapacaktır. Açılış Organizasyonu Şirketleri ‘genel olarak hep aynı şekilde süsleme yapmaktadır. Burada bizce önemli olan farklı bir tanıtım ile ilgi çekecek şekilde Açılış Organizasyon yapmaktır.

BALON DEKARASYONU METRAJ HESAPLAMASI , Balon Kapı Takı standart bir kapı için yaklaşık olarak 5 metredir. bu olay aslına bakarsanız Balon Süslemesi için şirilecek balonun küçük yada büyük olarak şişirilecegi ile orantılıdır. eğer şık bir Balon Süsleme olmasını istiyorsak Balonların fazla büyük şişirilmemesi gerekmektedir. bu olay tamamen Balon Süsleme Firmaları’nın insiyatifindedir. Zincir Balon yapılacak mekanın ölçü konusunda belirli bir metrajı bulunmamaktadır. Balon Süsleme Şirketleri genel olarak işi almaya çalışırken belirli bir metraj verirler fakat bu durum söylediğimiz gibi balonun az yada fazla şişirilmesiyle ilgilidir. Açılış Organizasyonu Firmaları balon stoklarında renk olarak Beyaz ve Kırmızı renkleri fazlaca bulundurmaktadır. bunun nedeni ise bu tarz organizasyonlarda bu iki renk çokça tercih edilmektedir.

İYİ BİR KONUŞMACI , eger firmanızı yada ürünlerinizin iyi tanıtılmasını istiyorsanız mutlaka anlaşma yapacağınız Açılış Organizasyon şirketinden Anonsçu istemeyi kesinlikle unutmayınız. Tanya Organizasyon olarak bünyemizde bu işi profesyonel olarak yapan arkadaşlarımız yer almaktadır.