IŞIKLI ARKA FON PERDE

IŞIKLI ARKA FON PERDE KİRALA’MALARINIZDA SİZLERE EN CAZİP FİYATLARLA HİZMET VERMEKTEYİZ. FİRMA OLARAK KENDİ BÜNYEMİZDE KUMAŞ ATÖLYEMİZ BULUNMASI SEBEBİYLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ VERMEKTEYİZ.

Işıklı Perde Kiralama ‘ özel davetlerin vazgeçilmezleri arasındadır. son yıllarda fazlasıyla revaşta bir süsleme tarzıdır , görsel açıdan herkesi büyüleyecek bir uygulama olması sebebiyle Davet Organizasyonu Süsleme’lerinde mutlaka tercih edilmelidir.

Dügün Organizasyonu Işıklı Arka Fon Perde’leri ile ilgili internet ortamında çok sayıda görsel bulunmaktadır , çoğu organizasyon firmaları özel ölçüler gerektiren Işıklı Perde işlerini alamamaktadır. Bunun nedeni ellerinde belirli ölçülerde malzeme bulunmaktadır. Tanya Organizasyon olarak özel ölçülerinizede cevap vermekteyiz , kendi üretimimiz olan Arka Fon Işıklı Perde Kiralama’larınızda mutlaka bizleri arayınız.

NİŞAN IŞIKLI PERDE KİRALA

IŞIKLI PERDE KİRALAMA FİYATLARI , belirlenecek ölçüye göre fiyatlandırılma yapılmaktadır , Işıklı Arka Fon Perde Kirala’ma yapmadan önce mutlaka bizlerden fiyat isteyiniz , Tanya Organizasyon olarak davetlerinizi şölene dönüştürüyoruz. bu tarz işlerde görsellik dogal olarak ön plandadır , piyasada bu işi yapan çok sayıda organizasyon şirketi bulmanız mümkündür , fakat önemli olan şey ‘ bu hizmeti en temiz ürünlerle sizlere en cazip fiyatlarla hangi Işık Süsleme Firması’nın verecegidir. Işıklı Fon Perde Kiralama’larınızda mutlaka bizlerden fiyat alınız.

ARKA FON IŞIKLI PERDE MODELLERİ , görselligin en şık gösterişli olması gereken bir süsleme çeşididir , bu tarz süslemelerde Işıklı Perde’nin üzerinde bulunan led’lerin nizami olması gerekmektedir , gelişi güzel bir şekilde ışıkların konulması emin olun görselligin puanını düşürecektir , Işıklı Perde Modelleri konusu ‘aslına bakarsanız yapılacak Arka Fon Işıklı Perde’nin boyutuna göre degişecektir , eger üst görseldeki gibi fix 2×2 bir ürün istiyorsanız , bu ürüne sadece çiçek uygulaması yapılabilmektedir. büyük boyutlu Işıklı Perde Kirala’malarınızda ise iş tamamen degişecektir , yapılan perde üzerine 1 kat perde daha koyulabilmekte ve ürün daha şık hale getirilebilmektedir.(en baştaki 2.ci görsel gibi).