PİKNİK ORGANİZASYONU

PİKNİK İÇİN FARKLI OYUNLAR , Piknik denilince artık aklımıza ilk gelen eğlence organizasyonu’dur. ilk olarak Okul Piknik Organizasyonu için düşünürsek ‘ Şişme Oyun Grupları’nın yanısıra Ahşap Zeka Oyunları’da bu işin bir parçası olmalıdır. kendi üretimimiz olan oyunlar ile sizlere çok farklı bir Piknik Organizasyonu vaad etmekteyiz. Tanya Organizasyon olarak her zaman farklı tasarımlar ile organizasyon’larınıza renk katmaya çalışmaktayız. Şirket Piknik Organizasyonu ve Kurumsal Piknik Organizasyonları için mutlaka bizlerden fikir ve fiyat isteyiniz. farklılık bu işin ilk ana temelidir her Piknik Organizasyonu Firmaları bu işe farklılık katmaya çalılmaktadır alışılmışın dışında bir organizasyon emin olun herkesin beğenisini kazanacaktır.

OKUL PİKNİK ORGANİZASYONU, eglencenin fazlasıyla etkin olacagı bir organizasyon çeşididir. Şişme Oyunlar bu tarz organizasyonların kesinlikle vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. iyi bir ekibin olması böyle bir organizasyon için olmazsa olmazlar arasındadır. bu nedenle profesyonel bir firma ile iş anlaşması yapmanız sizlerin yararına olacaktır. eğlendirmeyi bilen bir ekip sizlere çok farklı bir Piknik Organizasyonu yaşatacaktır. Şişme Oyun Gruplarımız temiz ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır her yaş grubunun kullanabileceği ürünler olması sebebiyle küçük büyük demeden herkese sınırsız bir Okul Piknik Organizasyonu vaad etmekteyiz. Tanya Organizasyon olarak bünyemizde 90 Adet dev şişme oyunlar bulunmaktadır. Şut Becerisi , Dart , Tırmanva Duvarı , Rodeo , Canlı Langır bu ürünlerin en revaçta olanları arasında yer bulmaktadır.

ŞİRKET PİKNİK ORGANİZASYONU NEDEN YAPILIR , bu tarz organizasyonların ilk amacı motivasyondur. çalışanlarınızın daha verimli çalışabilmesi için bu tarz organizasyonlar fazlasıyla yararlı olmaktadır. Avrupa’da iş verenler bu tarz eglenceleri senede en az 2 defa yapmaktadır. yapılacak etkinliklerde eglence ve bir arada olmak bu işin ilk kuralıdır , firma olarak 16 seneden bu yana Kurumsal Etkinlik Organizasyonları tertiplemekteyiz. çalışanlarınızın daha verimli daha istekli çalışabilmelerini istiyorsanız bu tarz organizasyonları tercih edebilirsiniz. Piknik Organizasyonu konusunda tecrübeli bir ekip emin olun siz ve çalışanlarınıza hiç unutamayacağı bir gün yaşatacaktır. Tanya Organizasyon farkı İle unutulmaz bir gün geçirmeye ne dersiniz? 

PİKNİK İÇİN İDEAL ZAMAN , her organizasyonun belirli bir zamanı bulunmaktadır. Piknik için bizce en uygun mayıs ve eylül ayları arasıdır. Bütün Piknik Organizasyonu Firmaları en az 1 hafta önceden hava tahmin programlarından gidişatı takip ederek müşterisine konu ile ilgili brifing vermelidir. hava şartlarının uygun olmayacağı öngörülürse Piknik Organizasyonu ileri bir tarihe ertelenebilir. Tanya Organizasyon olarak her zaman bu tarz organizasyonlarda kollektif çalışmaktayız , ekip çalışmasının en mühim olduğu organizasyonlar arasındadır Piknik. Şirket Piknik Organizasyonu eğlencenin en üst seviyelerde olması gereken organizasyonlar arasındadır.

FİYATLANDIRMA , Piknik Organizasyonu için fiyatlandırma seçilen malzemelere göre belirlenmektedir. öncelikle malzeme listenizi hazırlamakta işe koyulabiliriz , kişi sayısı net olarak belirlendikten sonra kurulumu olacak Şişme Oyun Grupları belirlenmektedir. hep söylediğimiz gibi bu tarz organizasyonlarda Eğlence ilk planda olmalıdır. fiyatlandırma tüm kullanılacak malzemelerin belirlenmesinden sonra ortaya çıkmış olacaktır. müşterilerimizden aldığımız ilk soru kişi sayısı belirtip fiyat istemeleri ne kadar olur sorusudur ‘ söylediğimiz gibi Piknik Organizasyonu için malzeme belirlenmeden fiyat vermek imkansıdır. kişi sayısını öğrenip direkt fiyat veren Piknik Organizasyonu Şirketleri’ne itimat etmeyiniz. Tanya Organizasyon olarak ilk olarak sizleri dinleyip net ne istediğinizi anlayarak fiyat çalışması yapmaktayız. müşterinin bu iş için ayırdığı bütçede bu işin rengini belirlemektedir. eger müşteri bize kişi sayısını verip bütçesini belirlerse bizde buna uygun olarak zaman geçirmeden fiyat verebilmekteyiz.

ALAN KULLANIMINDA HESAPLAMA , öncelikle kişi sayısı belirlendikten sonra , firma yetkililerinin hangi malzemeleri hangi bölgelere konumlandırılacagı belirlenmelidir. eger alan küçük ise burada geröekten profesyonel bir ekip ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. büyük bir Piknik alanı için kullanım ürün yerleşimi çok kolay olacaktır fakat küçük alanlarda Piknik Organizasyonu için çalışacagınız şirketin işi iyi bilmesi gerekmektedir. her firmanın malzemelerinin ebatları farklıdır , mesela Şişme Oyun’lar için piyasada çok farklı ebatlarda ürünler bulunmaktadır. sizlere tavsiyemiz küçük bir alanda organizasyon yapmayı düşünüyorsanız uzaktan firma ile anlaşmak yerine , organizasyon mekanına giderek bütün her şeyi Piknik alanında belirlemenizdir. Şirket Piknik Organizasyonu genel olarak kalabalık olmaktadır , bu tarz organizasyonlar genel olarak motivasyon amacı ile yapılmaktadır ve bu organizasyona Aile’lerde katılmaktadır bu nedenle kalabalık bir organizasyon olması çok mümkün bir durum olacaktır. alan seçmlerinizde kişi sayınızı önceden tam olrak belirlemek çok yararlı olacaktır , Piknik Organizasyonu Firmaları bu vesile ile sizler adına daha verimli olarak çalışarak size uygun alanı daha çabuk bulacaklardır.

MESİRE ALANLARI İÇİN İLAÇLAMA , Piknik tamamen Aile ortamının yoğun yaşandığı bir noktadır. Piknik alanlarınında bu sebeple hijyenik olması son derece önemli bir konudur. alanlarda özellikle sıcağın verdiği etki ile mutlaka haşeratlar olmaktadır , bu durumun Piknik Organizasyonu firması tarafından kontrol altında tutulması gerekmektedir. eger alan organizasyon firmasının ise zaten tüm önlemleri aldığından emin olabilirsiniz fakat mekanı siz ayarladıysanız bunu mutlaka Piknik mekanı ile görüşmeniz gerekmektedir. unutmayınki sevdiklerinizin sağlığı her şeyden değerlidir bu vesile ile özellikle bu tarz mesire alanı organizasyonlarında iki kat dikkat etmenizde yarar vardır. Kurumsal Piknik Organizasyonu yada Şirket Piknik Organizasyonu konu olduğunda şirketlerin ilk sordukları soru mekan ilaçlanıyormu sorusudur ‘ şirketler profesyonel düşündükleri için tüm tedbirleri almayı severler. fakat bireysel Piknik Organizasyonu yapacak kişiler bu ayrıntıya dikkat etmemektedir.

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL ALAN , bu tarz organizasyonların olmazsa olmazıdır çocuklarımız , bize göre her Piknik alanının çocuklar için aktivite alanının ayrı olması gerekmektedir. aslında bu söyledigimiz çok basit bir şeydir’her mekan belirli bir alan oluşturup çocuklar için özel bir alan dahil edebilir. çocuklar için özel parkurlar ve Şişme Oyun Grupları bir Piknik Organizasyon için olmazsa olmazlardandır. eski zamanlarda şirket piknik’lerinde motivasyon amaçlı sadece çalışanlar organizasyona davet edilirdi son zamanlarda ise buna Aile’ler de dahil edilerek daha verimli bir motivasyon elde edilmeye gidildi. Şirket Piknik Organizasyonu , Kurumsal Piknik Organizasyonu ve Okul Piknik Organizasyonu için bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz.

DEZENFEKTE EDİLMİŞ PİKNİK ALANI , Tanya Organizasyon olarak mekanlarda yapılacak organizasyonlar için kendi bünyemizde bulunan ilaçlama ekibi ile Piknik Organizasyonu alanını dezenfekte etmekteyiz. pandemi dolasıyla dogal olarak hiç bir organizasyon gönül rahatlıgıyla yapılamamaktadır. fakat alacagımız tedbirlerle sizleri rahat ettirmeye fazlasıyla kararlıyız. özellikle katılımın çok fazla oldugu organizasyonlarda mekanda hakimiyet kurmak çok zor olmaktadır. profesyonel bir Piknik Planlama şirketi emin olun tüm bu organizasyona hakim olmaya yetecektir. işi bilmek tecrübeli olmak bu tarz organizasyonlar için çok degerlidir. Şirket Piknik Organizasyonu , Aile Piknik Prganizasyonu , Kurumsal Piknik Organizasyonu için bizlerden destek almadan karar vermeyiniz.