DÜGÜN ORGANİZASYONU

DÜGÜN MEKANLARI TERCİHLERİ ‘ İstanbul Dügün Mekanları konusunda fazlasıyla zengindir. özellikle Kır Dügünü Organizasyonu konusunda son 5 sezondur mekanlar konusunda çok zenginleşmiş durumdadır. Beykoz Kır Dügünleri Mekanları konusunda 1.ci sırada gelmektedir ve her geçen sezon yeni yeni Dügün Organizasyonu mekanları açılmaktadır. Mekan tercihi yaparken doğal olarak ilk gözlemlemeniz nokta mekanın gerçekten size uygun olup olmadığıdır. uygunluk kelimesini şöyle algılayabilirisiniz ‘ mekanın lokasyonu uygunmu , mekan süsleme konusuda yardımcı oluyormu , mekanın iç yapısı. bizce bu üç unsur ilk gözetmeniz gerekenlerdir. eger bir mekan ile anlaşma sağlayacaksanız sizlere tavsiyemiz ‘ eski yapılan organizasyon’lardan mutlaka video yada görsel isteyiniz. Bahçeköy Kır Dügünü Mekanları konusunda 2.ci sırada gelmektedir. Sarıyer bölgesine bağlı bu küçük belde’de sizleri cezbedebilecek bir çok Dügün Organizasyon mekanları bulunmaktadır.

DÜGÜN İÇİN TARİH BELİRLEME , tarih belirleme işlemi gerçekten zor bir durumdur. aslına bakarsanız eger sadece kendiniz için uygun tarihi seçerek işi bitirmek en kolay yol olacaktır , fakat sevdiklerinizi de düşünerek tarih seçimi yapmak herkes için fazlasıyla yararlı olacaktır. 1.ci dereceden yakınlarınızla fikir alış verişinde bulunarak Dügün Organizasyon tarihinizi belirlemek en doğru seçenek olacaktır. genelde yaz Dügün’leri sevdiklerinizin tatilde olacağı zamanlara denk gelebilmektedir bu nedenle bu konuda dikkatli olmanızı önermekteyiz. peki tarihi ayarladınız sırada size neler bekliyor ? İyi bir Dügün Organizasyonu Şirketi sizleri her konuda bilgilendirmeli ve sizde bunlara dayanarak hareket etmelisinizdir. 

DÜGÜN’ÜNÜZ KABUSA DÖNÜŞMESİN ‘ az maliyetli bir iş çıkarmak doğal olarak her müşterinin hakkıdır. fakat ucuz olacak diye ismini hiç duymadığınız bir Dügün Firması ile çalışmanız Dügün Organizasyonu’nuza gölge düşürecektir. tecrübesi olmayan bir şirket çok dip fiyatlar vererek iş almaya çalışacaktır ve dip fiyatlarla aldığı işte emin olun kötü malzemeler kullanarak sizleri zor durumda bırakacaktır. Dügün Süslemeleri için kullanılan malzemenin temiz ve düzgün görünüyor olması çok önemli bir konudur. sizlere tavsiyemiz Dügün Organizasyon için anlaşma yaparken mutlaka kullanılacak objeleri gözünüzle görerek karar vermelisinizdir. Dügün Mekanları çoğu zaman süsleme hizmetini kendi bünyelerinde vermektedirler ve sizleri bazı konularda mecbur bırakmaktadırlar. mesela son zamanlarda mekanlar süsleme için dışardan her hangi bir Dügün Şirketleri ile çalışmanızı engellemektedir ve kendilerinin size sundukları malzemelerle süsleme yaparak mekanlarına ek kazanç sağlamayı hedeflemektedirler. bu konuda anlaşma sağlarken mekanın şartları konusunda detaylı bilgi isteyerek karar vermenizde yarar vardır .

MEKAN TERCİH EDERKEN ZAMANI İYİ DEGERLENDİRİN , çoğu müşterimizin ortak yaptığı yanlışlardan bir tanesi ‘ Dügün mekanı’nı ayarlarken çok geç kalması ve istediği mekanda doluluk olması sebebiyle mağduriyet yaşamasıdır. Dügün için kesinlikle en az 5 ay öncesinden mekan anlaşmalarınızı yapmalı aksi taktirde istediğiniz mekanda yoğunluk olması sebebiyle farklı mekanlara bakmanız gerekecektir. çiftler mekan tercihlerini hem maddi açıdan göz etmeli hemde lokasyon açısından düşünmelidirler. uzak bir lokasyon emin olun davet ettiğiniz kişilerin gelememesine sebebiyet verecektir. Dügün LCV HİZMETİ bu tarz bir durumda sizlere kurtarıcı nitelikte bir hizmet olmaktadır. Tanya Organizasyon olarak misafir listenizin iletişim numaralarını bizlere iletmeniz yeterli ‘ sizler adına tek tek arama yaparak kimlerin katılıp katılamayacagını sizler adına kayıt altına almaktayız. bu vesile ile Dügün Organizasyonu için katılımcı sayısını net olarak öğrenebilir ve mekana fazla kişi ücreti ödemeyeceksinizdir.

DÜGÜN İÇİN OLMAZSA OLMAZLAR , abartı bir renk cümbüşü yerine sade ve ilgi çekici konseptler Dügün için en ideali olacaktır. sade ve şık bir organizasyon istiyorsanız ilk önce araştırma saffasında ‘ kesinlikle internette fazla gezinerek Dügün Konseptleri hususunda fazla araştırma yapmayınız unutmayınki bu tarz işlerde çok internet araştırması yapmak karar vermenizi zorlaştıracaktır. sizlere tavsiyemiz bir Dügün Organizasyonu firmasının kapısını çalarak direkt olarak işin ehlinden yardım talep etmenizdir. bu vesile ile canlı olarak göreceğiniz demo masalar sayesinde internet ortamındaki photoshop konseptleri bir kenara bırakmış olarak daha akıllıca bir seçim için ilk adımı atmış olacaksınızdır. müşterilerimiz genel olarak bizlere internet ortamında bulunan görsellerden yola çıkarak başvuru yapmaktadırlar ‘ emin olun sanal ortamda gördüğünüz görsellerin çoğu photoshop sistemiyle kurguludur ve çoğu yanıltıcıdır bu sebeble sizleri ofisimize davet ediyoruz. Dügün Masa Dekorları konusunda uzman ekibimiz sizler için en ideal masa şablonunu oluşturarak begeninize sunacaktır. Dügün Organizasyonu Firmaları genel olarak belirli bir şablon üzerinden süslemelerine yön vermektedir bunun nedeni tamamen maliyet kısmaya yöneliktir. sizler için hem şık ve sade hemde farklılıgını hissettirebilecegimiz Dügün Masa Süslemeleri hizmeti vermekteyiz. 

DÜGÜN ORGANİZASYONU’NUZ İÇİN TEDBİRLİ BİR FİRMA , Hava şartları özellikle Kır Dügünü için çok büyük önem arz etmektedir. iyi bir organizasyon şirketi tüm bunların planlamasını önceden yapmak zorundadır. yagmur ihtimalnin çok az olması bile Dügün Organizasyonu şirketinin tedbirini alması en dogal olanıdır. Dügün anlaşması esnasında tüm bunları konuşmalı ve fiyatta olabilecek degişikleri her iki tarafta göz önünde bulundurmalılardır. Şemsiye’ler dogal olarak büyük masaları kaplayacak şekilde hazır bulundurulmalı ve firma yagmur için hazır bir ekip bulundurarak hızlı şemsiye kurulumu gerçekleştirilmelidir. iyi bir organizasyon şirketi sadece hava şartları için tedbir almamalı tüm organzasyon için belirli tedbirleri alarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmalıdır. bunları hangi firma yapar dediginizi duyar gibiyiz ‘ Tanya Organizasyon olarak her organizasyonda fazlasıyla tedbir almaktayız , evet biliyoruzki bu tarz organizasyonlarda mutlaka ufak tefek aksilikler yaşanacaktır fakat önemli nokta , yolunda gitmeyen noktayı bulup anında müdahele ederek tüm ortamı sakinleştirmektir.

FİYAT KARMAŞASI YAŞAMAYIN , evet herkes dogal olarak araştırmalar yaparak hangi organizasyon şirketi ile çalışacagına karar verir , karar aşamasının en önemli kilit noktasıda Dügün şirketi’nin sizlere verecegi fiyatlar olmaktadır. burada gerçek anlamda kafanız karışacaktır ‘bunun tek nedeni çok ucuz fiyat veren bir şirket de bu piyasadadır , çok uçuk rakamlarla iş yapan Dügün Organizasyon şirketi de bu piyasadadır. bakarsanız sizin seçim olarak yapmanız gereken şey Evet ucuz fiyatlı firma ile yola devam etmektir , fakat iki firma’da aynı hizmeti veriyor x firma uygun fiyatla yapıyor diger x firma daha pahallı yapıyor , burada yapmanız gereken şey şey piyasa altında çok ucuz iş yapan firmayı sorgulamak olmalıdır , tecrübelerimize dayanarak bu fikirleri sizlerle paylaşmaktayız ve emin olun özellikle Dügün Organizasyonu Firmaları içinde piyasanın altında bu işi yapan şirketlerin malzemelerinde mutlaka sorun olmaktadır. Dügün Dekarasyon Malzemeleri açısından çok önemlidir ve kullanılan malzemelerin eski kötü görüntülü olması sizleri mutsuz edecek ve misafirlerinize mahçup bırakacaktır, bu nedenle piyasanın çok altında iş yapan şirketlerle çalışmamanızı önermekteyiz.

KIR DÜGÜNÜ’MÜ YADA SALON DÜGÜNÜ’MÜ İSTERSİNİZ , bu iki seçenek eminizki herkesin kafasının karışmasına neden olacak iki bölüm olacaktır. firma olarak bizlere soracak olursanız , eger maliyet açısından sizler için sorun teşkil etmeyecekse, Kır Dügünü Organizasyonu yapmanızı tavsiye etmekteyiz. fiyat olarak Kır Dügünü tecrübelerimize dayanarak sizleri daha fazla zorlayacak bir seçenek olacaktır. fakat eger gerçekten hem davetlilerinize hemde kendinize hiç unutulmayacak bir gün geçirtmek istiyorsanız bu seçenegi tercih etmelisiniz. salon Dügün Organizasyonu yine tecrübelerimize dayanarak , daha sıkıcı bir organizasyon olacaktır , açık alanda Dügün yapmanın yanısıra kapalı bir salon içinde organizasyon yapmak daha sıkıcı olacaktır. bizce eger imkanınız var ise çok yanlış bir seçenek olacaktır. İstanbul Kır Dügünü Mekanları konusunda çok fazla zengin bir bölgedir , Kır Dügünü Fiyatları ortalama olarak 10 bin TL ile 30 bin TL arasında degişmektedir. fiyatlar mekanların konumuna ve sizlere sunacakları hizmetlere göre degişmektedir. Beykoz Kır Dügünü Mekanları konusunda en zengin bölgeler arasında sayılı yerler arasındadır. tabiki bu büyük ilçede söyledigimiz gibi çok lüks mekanlar da vardır orta kalitede mekanlarda bulunmaktadır. Dügün Organizasyonu Firmaları’nın geneli Kır Dügünü Mekanları ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

CRONA VİRÜS NEDENİYLE ERTELEME VE İPTALLER , içinde bulundugumuz bu kötü olay nedeniyle bir çok kişi Dügün’lerini iptal etmek yada ertelemek zorunda kalmıştır. firma olarak düşüncemiz sezon itibari ile haziran ayı sonu ile birlikte yavaş yavaş organizasyonların başlayacagını düşünmekteyiz. tabiki bu durum bizleri dahada dikkatli olarak bu işi yapmayı tetiklemektedir. Dügün Organizasyonu mekanlarının özellikle bu konuda çok dikkatli hareket etmesi gerekmektedir , bizim düşüncemiz en azından bu virüs ülkemizde tamamen yok olana kadar her Dügün mekanı kapısına özel bir dezenfektan kapısı koydurmalıdır. bu bizce sadece Dügün Organizasyon için degil tüm mekanlar bu tarz dezenfektan kapılarını bünyelerine katmalıdır diye düşünmekteyiz. normal olarak sadece yaz aylarında iş yapan Dügün Organizasyonu Firmaları ‘ bu virüs nedeniyle büyük bir yara almıştır. sektör yapı olarak çogunlukla bünyelerinde park time elemanlar çalıştırmaktadır. kış ayında iş olmaması nedeniyle bütün planlamalar yaz ayı için yapılanmaktadır. temennimiz içinde bulundugumuz bu durumun bir an önce düzelmesidir.

BAHÇEDE DÜGÜN ORGANİZASYONU , Crona döneminde özellikle Bahçede Dügün gibi organizasyonlarda çok fazla talepler almaktayız , bunun nedeni doğal olarak hem güvenli bir ortamda Dügün Organizasyonu gerçekleştirmek hemde maliyet açısından en alt seviyelere organizasyon gerçekleştirmektir. Doğal olarak mekanlardaki gibi yüksek olamayacak bu tarz organizasyonlarda kişi sayısını çok iyi belirlemeli ve davetlilerinize çocukları getirmemeleri konusunda uyarılarda bulununuz. Dügün Süsleme bölümümüz özellikle bu tarz butik sayılabilecek organizasyonlarda çok farklı tasarımlara imza atabilmektedir bunun nedeni ise küçük mekanlarda yapılacak süslemelerde farklılık yaratmak daha fazla önem arz etmektedir. Dügün Dekarasyonu konusunda profesyonel olan ekibimiz sizler adına en güzel en şık tasarımları sizlere sunarak sizlere farklı seçeneklerle harika bir Dügün Organizasyonu vaad etmektedir.

ERTELEME YADA İPTAL KONUSUNDA NASIL İLERLEMELİSİNİZ , Öncelikle aceleci davranarak panik havasında böylesine önemli bir gün planlamak bizce çok yanlış olacaktır. söyledigimiz gibi önce hangi mekanda Dügün Organizasyonu yapmak istyorsunuz önce buna sakince karar vermeli ve birebir olarak randevu olarak görüşmeye gitmenizi tavsiye etmekteyiz. unutmayınki Dügün Mekanları kendilerine erteleme yada iptallerde belirli bir kararname hazırlamış bulunmaktadır. yani yapacagınız Dügün sözleşmesinde her şey iki tarafında madur olmaması için özenle hazırlanacaktır. bizim düşüncemiz Haziran ayı’nın sonunda Dügün Organizasyon’lar belirli şartlarla başlayacaktır. bu nedenle eger bu yaz evlenmek istiyorsanız şimdiden kendinize bir mekan bulup anlaşma yapmanızdır. ( erteleme yada iptal söz konusu oldugunda madur olmayacak şekilde bir sözleşme mutlaka yapınız).

CRONA VİRÜS NEDENİYLE NASIL HAREKET EDİLMELİ , öncelikle söyledigimiz gibi haziran ayı’nın sonunda Dügün’ler için start verileceginin görüşündeyiz. peki bu durumda nasıl hareket etmelisiniz’ geç kalmadan mekanlarla ve organizasyon şirketleri ile iletişime geçerek , hem mekan hemde organizasyon sözleşmenizi yapınız. Dügün mekanları ile anlaşma yaparken erteleme konusunda haksız çıkmayacak şekilde maddenizi karşılıklı olarak imzalayın ve bir nushayı kendinize ayırınız. Dügün Organizasyon şirketi ile tüm detayları konuşun ve neler istediginize karşılıklı olarak karar verin ve aynı şekilde sözleşme yaparak tüm detayları ayrıntılı bir şekilde sözleşmede olmasını isteyiniz. Dügün Süsleme firmaları genel olarak kapora sistemli çalışma yapmaktadır. % 75 kapora ile organizasyon şirketi ile anlaşın ve geri kalan %25 tutarı iş tesliminde vereceginizi maddeleştirin. erteleme durumunda emin olun hiç bir organizasyon şirketi sizi madur etmeyecektir ama yine’de sözleşmeyi dikkatli okuyarak imzalayınız.

EN İYİ DÜGÜN ORGANİZASYONU FİRMALARI , bu konuya deginmemizin nedeni yaptıgımız işin ne kadar zor ve tecrübe isteyen bir iş kolu oldugunu bilmemizden kaynaklanmasındandır. Tanya Organizasyon olarak bu güne kadar altından kalkamayacagımız bir iş olmadı ve ekip olarak Dügün Organizasyonu konusunda fazlasıyla tecrübe kazanarak her işe farklı bir tecrübe ile başlamaktayız. Dügün Organizasyon Şirketleri baktıgınızda sayı olarak çok fazlalaşmış durumdadır , aslına bakarsanız bu durum müşteriler için handikap yaratmaktadır. firmaların çogalması sizlerin hangi organizasyon şirketi ile çalışacagınız konusunda kararsız bırakacaktır. Dügün Süsleme Şirketleri her zaman belirli Dügün Organizasyonu Konseptleri üzerinden müşterilerine sunum yaparak iş almayı tercih ederler , bu durum Tanya Organizasyon için geçersizdir. firmamız müşterilerinin istekleri ve hayalleri dogrultusunda sunum yapmaktadır. bizlerle çalışın yada çalışmayın fakat önünüze konulan demo masaların aksine kendi seçimlerinizi kendiniz yaparak Dügün Organizasyonu’nuzu gerçekleştiriniz. Dügün Masa Süslemeleri için internet araştırmaları yaparak kafanıza yerleştirdiginiz konsepti şirket ile paylaşarak demo masa kurdurarak karar veriniz.

BAHÇEDE DÜGÜN İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ , Corona Virüs nedeniyle çogunlukla Dügün’ler ya ertelenmekte yada sahip oldugunuz yada yakınlarınız sahip oldugu bahçelerde tertiplenmektedir. Tanya Organizasyon olarak Bahçe Dügünleri için özel konseptlerle sizlere hizmet vermekteyiz. eger bahçeniz gerçekten büyük ise emin olun bahçenizi iyi bir süsleme ile hiç tanınmayacak bir hale getirebiliriz. Banket Masa , Çiçekli Tag , Agaç Işıklandırma , Bahçe Tül Süsleme , Havuz Çiçekleri ( havuzu olanlar için ) ,Barkovizyon Kurulumu , Ses Sistemi , Pist Kurulumu , Catering , Sandalye Temini , Yürüyüş Yolu. bunların kurulumu tabiki söyledigimiz gibi bahçenizin büyüklügüne göre degişiklik gösterecektir. Sıcak bir Aile ortamında özellikle ülkece geçirdigimiz kötü günleri biraz daha olumlu görmemize neden olacaktır diye düşünmekteyiz.

PANDEMİ DOLASIYLA KIR DÜGÜNÜ ‘ Virüs nedeniyle çogu kişi kapalı alanda Dügün yapmak istememektedir ve bizlere gelen talepler hep Kır Dügünü Organizasyonu yada Bahçe Dügünü yönündedir. özellikle ilk pandemi vakaları ile birlikte özellikle haziran ayın’daki tüm Dügün Organizasyon’ları iptal edilmiş ve belirsiz tarihlere yönlendirilmişti , çogu çiftler bu sene erteleme kararı bile almış ve seneye için Kır Dügünü Mekanları ile anlaşma yoluna gitmektedirler. hatta Kır Dügünü yapmaya çekinerek yaklaşan müşterilerimiz’ işi bahçe kiralama yapmaya kadar götürmüş durumdadırlar. saglık söz konusu olunca dogal olarak özellikle toplu bir şekilde yan yana durmamak adına farklı düşüncelere mecburen yönelmekteyiz. Tanya Organizasyon olarak bu süreçte sizlere malzeme destegi verebilmekteyiz , süsleme ile alakalı her konuda bizlerden destek alabilirsiniz. Dügün Organizasyonu Fiyatları normal şartlarda açıkçası çok fazla maliyetlerle yapılmaktadır , özellikle mekanların istedigi ücretler 2020 senesinde cep yakar vaziyete gelmiş durumdadır , pandemi dolayısıyla mekanlarda indirim mutlaka söz konusu olacaktır fakat bu olay mekanlara olan ragbeti fazlasıyla düşürmüş durumdadır. Bahçe Dügünleri özellikle Eylül ayı itibari ile hız kazanmıştır , kendi bahçesi olmayan müşterilerimiz bile yakın akraba ve arkadaşlarından bahçesi olanlara rica ederek Dügün Organizasyonu yapmak istemektedirler. dogal olarak böylesine hayırlı bir işte kimse sizleri kırmayacak ve herşey istediginiz gibi olacaktır. firma olarak Dügün Organizasyonu konusunda sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlar ile sunmaktayız.

2021 DÜGÜN SEZONU , pandemi dolasıyla çogu müşterimiz Dügün Organizasyon’larını 2021 senesine ertelemek zorunda kalmışlardır. Dügün’lere getirilen kısıtlamalar vesilesi ile insanlar bu stres ortamında yakın temas olacak korkusu ile organizasyonlarında erteleme yapmak zorunda kalmışlardır. Virüs ortamında saglık açısından etkilenmemek için arayan 10 müşterimizden 5 şi 2021 senesi içinde Dügün için görüşmek istediginiz söylemektedir. Tanya Organizasyon olarak herkes gibi bizlerde ne olacagı konusunda bir fikrimiz bulunmamaktadır. tek dilegimiz bu kötü hastalıgın bir an önce kaybolmasıdır. Dügün Organizasyonu düşünen çiftlerimizin aceleci davranmamasını tavsiye etmekteyiz , hatta illaki evlenmek isteyenlere sade bir nikah töreni yapmalarını önermekteyiz.