YAZA MERHABA PARTİSİ

Yaza Merhaba Partisi , evet yaz geldi çattı havalar yavaş yavaş ısınıyor , yazın gelişini hiç unutulmayacak bir parti ile karşılamak istemezmisiniz? sizlere hiç unutamayacagınız bir gün geçittirecegimize söz veriyoruz.

YAZA MERHABA PARTİSİ
HAVUZ BAŞI YAZA MERHABA PARTİSİ

NELER YAPIYORUZ , Sanatçı Temini , Sahne Kurulumu , Catring , Garson , Vale Hizmeti , Şemsiye , Minder , Ses Sistemi , Bar Taburesi , Bar Masası , Bistro Masa , Baskı ve Afiş (Yaza Merhaba Partisi Temalı) , Dondurmacı , Popcorn Mısır , Çocuklar İçin Eglence Aktiviteleri , Çiçek Süsleme , Süsleme Hizmeti , Lazer Gösterileri , Havai Fişek Gösterileri , Volkan Gösterileri , Masa Sandalye , Sahne Showları , Sunucu Hizmeti.

YAZA MERHABA PARTİ SÜSLEMELERİ , bu tarz organizasyonlarda süslemenin yanında yapılacak etkinlikler çok önemlidir , yani sadece iyi süsleme yapmak yetmeyecektir. bu nedenle işinin uzmanı bir organizasyon firması ile çalışmanızı şiddetle önermekteyiz. Tanya Organizasyon olarak bu güne kadar sayısını unuttugumuz Yaza Merhaba Eglenceleri Etkinlikleri uygulamış bir firma olarak , sizlere unutamayacagınız kadar özel bir gün sunacagımıza söz vermekteyiz.

YAZA MERHABA PARTİSİ SAHNE KURULUMU , Eglence denildimi dogal olarak Sahne Kurulumu olmadan yani sizleri çoşturacak eglendirecek bir gösteri grubu olmaması tuaf bir durum olacaktır. eglence sektörünün uzman çalışanlarımızla eglenmeye çoşmaya ne dersiniz?

YAZA MERHABA PARTİSİ İÇİN DÜZEN ALMA , Havuz Başı Yaza Merhaba Partisi en revaçta Yaz Parti Organizasyonu arasında 1.ci sıradadır. Havuz Başı Parti Organizasyonu her zaman sade bir şekilde yapılmalıdır , kullanılacak malzemelerin yaz temalı olması birinci kuraldır. mesela Yaza Merhaba yazılı baskılı afişler mutlaka olmalıdır , Şemsiye Kurulumu eger parti gündüz yapılacaksa en önemli malzemeler arasındadır. Kokteyl Masası’nın düzeni kişi sayısına göre belirlenmektedir , eger kişi sayısı ve ortamın büyüklüğü ile orantısız ise buna göre düzen alınmalıdır. sıkış pıkış bir ortamda misafirleriniz rahat etmesi biraz zor olacaktır , yerin durumuna göre kişi sayısını belirlemeniz en mantıklı karar olacaktır. Catring Hizmeti bu işin en önemlileri arasında ilk sıralardadır ‘ servis elemanları bu işi profesyonel bir şekilde yapmalıdırlarki sorunsuz bir organizasyon ile işi tamamlamış olursunuz.

YAZA MERHABA PARTİSİ İÇİN FESTİVAL ALANI KURULUMU , bu tarz organizasyonlarda dogal olarak Eglence ön plandadır. teklif istemeden önce kafanızda her şey belirli olmalıdırki fiyat isterkende bu düşüncelere istinaden neler yapabilmek istediginizi Organizasyon Şirketine neyi nasıl istediğinizi kolay bir şekilde anlatabilesiniz. bizim düşüncemiz kirişe olmuş Yaza Merhaba Parti Organizasyonu dışında farklı bir ortam yaratmak yani işte bu dedirtecek bir Festival havası yaratmaktır. Tanya Organizasyon olarak belirli şablon dışında yani ‘ Kokteyl Masası Kurulumu ve bir adet Sahne Kurulumundan ibaret olmamalıdır bu tarz organizasyon’lar. ilk önce planlama esnasında her şey belirlenmelidir , örnek vermek gerekirse ‘ bir Festival Organizasyonu ne içeriyorsa her şey bu organizasyondan yer bulmalıdır. Yaza Merhaba Partisi Organizasyonu için mutlaka bizleri arayarak fikir ve hizmet alabilirsiniz.