SİHİRBAZ KİRALA

Sihirbaz Gösterisi için Tanya Organizasyon farkı ile profesyonel bir gösteriye ne dersiniz. Sihirbaz Show ile çok eğlenceli dakikalar sizleri beklemektedir.

SİHİRBAZ + BUBBLE GÖSTERİSİ KAMPANYA^DA ( DOGUM GÜNÜ VE ANA OKULU ETKİNLİK’LERİNE ÖZEL İKİSİ BİR ARADA KAMPANYASI )

Sihirbaz Kiralama artık günümüzde her alanda tercih edilmektedir. Dogum Günü Sihirbaz Kiralama , Açılış Sihirbaz Kiralama , Dügün Sihirbaz Kiralama , Okul Etkinligi Sihirbaz Kiralama , Festival Sihirbaz Kiralama , Şenlik Sihirbaz Kiralama gibi düşünebiliriz.

DOGUM GÜNÜ SİHİRBAZ KİRALA , ister çocuklara yönelik isterseniz büyüklere yönelik Sihirbaz Kiralama yapmaktayız. İstanbul’un her bölgesine İlizyonist Kirala’ma hizmetimiz bulunmaktadır. Dogum Günü Organizasyonu için bu tarz bir Sihirbaz çağırmak emin olun herkesi fazlasıyla etkileyecektir.

İSTANBUL SİHİRBAZ KİRALAMASI , İstanbul bölgesinde bu gibi hizmetleri verecek çok sayıda organizasyon şirketi bulunmaktadır. fakat burada önemli olan şey ‘hangi organizasyon şirketi’nin size en iyi hizmeti verebilecegidir. Sihirbaz Gösterisi Hizmeti deneyim tecrübe isteyen bir meslek dalıdır. Tanya Organizasyon olarak bünyemizde profesyonel hizmet alacağınız kişileri bulundurmaktayız.

SİHİRBAZ TARİHÇESİ , eski tarihlerde padişahların eglendirilmesi ile ilgili yapılan ve ortaya çıkan sanat dalıdır Sihirbaz. İlizyon Gösterisi diye’de adlandırılan bu Eglence Organizasyonu özel günlerimizin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır.

PROFESYONEL HİZMET , burada önemli olan verdiğiniz ücretin hakkını almanız olmalıdır. piyasada bu işi organizasyon şirketi olmadan dışarıdan yapan çok sayıda kişi bulunmaktadır. İlizyon Gösterisi kesinlikle her kişinin yapabilecegi icra edebileceği bir sanat dalı kesinlikle değildir. Sihirbaz Kirala’ma diye sosyal medyada arattıgınızda önünüze bir çok kişi çıkacaktır , söylediğimiz gibi verdiğiniz ücretin hakkını almak istiyorsanız ‘bu işi bir organizasyon şirketinden talep etmelisinizdir. ekip çalışanlarımız hem çocuklara yönelik Sihirbaz Gösterileri hemde büyüklere yönelik ilizyon gösterileri icra etmektedirler.

ANA OKUL’LARINA İNDİRMLİ FİYATLAR , Tanya Organizasyon olarak okullarda yapılacak Sihirbaz ve İlizyon Gösteri’lerinde cazip fiyatlarla hizmet vermekteyiz. bu tarz hizmetlerde işi gerçek anlamda profesyonel olarak icra etmek çok önemlidir. yani sadece basit Sihirbaz numaralarının haricinde’de çocukları eglendirmek bu işin ilk kuralıdır. ekibimiz animasyon kökenli oldugu için özellikle Anaokulu gösterilerinde farklı aktivitelerle çocuklarınıza çok güzel vakit geçirteceklerdir. eskiden bu tarz organizasyonlar için sadece eglence amaçlı Palyaço çagırılırdı fakat şimdilerde Sihirbaz Gösterisi fazlasıyla revaşta olmuş durumdadır.