SEVGİLİLER GÜNÜ IŞIK SÜSLEME

Sevgililer Günü Işık Süsleme konusunda uzman kadromuz ile farklı bir konsepte ne dersiniz? Işıklı Kalp Sevgiler Günü Süslemesi’nin olmazsa olmazıdır. bu özel günde işletmenizi farklı bir havaya sokarak ilgi çekmenizi saglamaktayız.

LED IŞIKLI KALP ÜRETİMİ ( İSTEDİGİNİZ HER MODELİ ÜRETEBİLİYORUZ )

AVM IŞIK DEKORU , Sevgililer Günü Süsleme özellikle Avm ler için büyük önem taşımaktadır. bunun tek nedeni Şubat ayının kış olması havaların soguk olmasıdır. insanlar sokaklarda dolaşmak yerine özellikle kapalı mekanlarda vakit geçirmek istemektedirler. Avm Sevgililer Günü Işık Süsleme bu nedenle büyük bir ilgi çekici özellige sahiptir. Işıklı Kalp alışveriş merkezleri’nin en fazla ragbet gören Işık Dekoru arasında yer bulmaktadır.

IŞIKLI RESİM ÇEKİLME KÖŞELERİ , Işıklı Kalp sevgililer günü süslemeleri’nin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Sevgililer Günü’ne özel resim çekilme standları alışveriş merkezleri için aslına bakarsanız krişe olmuş bir süsleme çeşididir. Tanya Organizasyon olarak bunu biraz farklı yansıtmak adına büyük Led Işıklı Kalp üretimi yapmaktayız. bu özel güne özel bu süsleme ile misafirlerinizi farklı bir ambiyansta karşılamaya ne dersiniz?