ŞEMSİYE KİRALA

Şemsiye Kiralama için mutlaka bizleri arayınız (KAMPANYA DEVAM EDİYOR) Tanya Organizasyon olarak bünyemizde 250 adet Şemsiye bulunmaktadır. Davet Organizasyon’larınızın yaz ve kış aylarında vazgeçilmezleri arasındadır Şemsiye Kirala’ması. Piknik Organizasyonu Şemsiye Kiralama , Kokteyl Organizasyonu Şemsiye Kirala , Davet Organizasyonu Şemsiye Kirala.

5 M2 ( MERMER AYAKLI PROFESYONEL ŞEMSİYE )
3 METRE ( MERMER AYAKLI ŞEMSİYE )
KOD 1900 (5 METRE ŞEMSİYE KİRALA)
ŞEMSİYE KİRALA
5 METRE PROTOKOL ŞEMSİYE KİRALA

ŞEMSİYE KİRALAMA FİRMALARI , İstanbul Şemsiye Kirala’ma Şirketleri açısından zengin bir bölgedir , kiralama firmaları yaz aylarında fazlasıyla yogun talep almaktadır , ürünlerin çok kiraya verilmesi sonucunda bir çok firmanın ürünlerinde fazla kullanıma dayalı olarak aşınma ve yıpranmalar gerçekleşmektedir , Tanya Organizasyon olarak ürünlerimin bakımını her sezon bitiminde yaparak yeni sezona temiz bir şekilde giriş yapmaktayız , bu nedenle içiniz rahat bir şekilde Şemsiye Kirala’malarınızı yapabilirsiniz.

ŞEMSİYE KİRALA

DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER , bu tarz kiralama’larda her zaman telefon görüşmenizden sonra eger fiyat konusunda anlaştıysanız , Şemsiye Kirlaması yapacagınız firmadan mutlaka ŞEMSİYE’nin görselini isteyiniz , yani inetrnet ortamında bu tarz işlerde’ her Şemsiye Kiralama Firması elindeki ürünün gerçek resmini koymamaktadır , bu nedenle ellerindeki ürünün resmini görerek kiralama yapmanızda yarar vardır. Tanya Organizasyon kendi malzemeleri ile kiralama yapmaktadır , sitemizde bulunan resimler bizlere aittir.

ŞEMSİYE KİRALAMA’DA EK HİZMETLERİMİZ , Kiralık Şemsiye Firmaları’nda her zaman ek hizmetler sunulmaktadır , özellikle artık sadece Şemsiye Kiralaması yapan şirketler piyasada yer almamaktadır , nedeni ise’piyasada tutunmanın tek yolu yan gelir getirecek işler yapmaktan geçmektedir. Tanya Organizasyon olarak İstanbul Şemsiye Kiralama ile hizmet vermekte olan şirketimiz , zamanla iş potansiyelini ve çeşitliliğini arttırarak organizasyon alanında hizmet vermeye başlamıştır. Yan hizmetler olarak , Minder Kiralama , Kokteyl Masası Kiralama , Çiçekli Giriş Tagı hizmetleri vermekteyiz.

5 METRE ŞEMSİYE

YAGMUR GEÇİRMEZ ŞEMSİYE , çogu Şemsiye Kiralama Firmaları’ ellerindeki malzemelerin aslında tam olarak özelliklerini bilmemektedir , Kiralık Şemsiye için arama yapan bir kişide bu kavrama dikkat etmeden sadece Şemsiye Kiralama yapmak ister , anlatmak istediğiniz ‘ kiralama yapacağınız ürünün özellikleri sorun ve ona göre kiralama yapınız . yazın Şemsiye Kirala’ma yapan bir kurum yada şahıs , vereceği davette misafirlerinin güneşten korunması için kiralama yapar , aslında düşünülmeyen nokta şudur’ yağmurun yagma olasılığı, sadece güneşe kanalize olarak bu tarz ürün kiralayacaksanız emin olun vereceğiniz davette sıkıntıya düşüceksinizdir , her kiralama firmasında hem güneş hemde yağmur geçirmeyen şemsiye bulmanız çok zor olacaktır , Tanya Organizasyon olarak Kiralık Şemsiye’lerimiz hem güneş hemde yağmur geçirmeme özelliğine sahiptir.

ŞEMSİYE KİRALA ( 4 METRE ŞEMSİYE)

ŞEMSİYE KİRALAMA’DA FİYAT , kiralamada fiyatlar Şemsiye’nin adetine ve nakliye olacak yerin uzaklığına göre belirlenmektedir. Adet fazla ise doğal olarak Şemsiye Kiralama Firmaları sizlere indirim yapma mecburiyetindedirler , piyasa bir çok organizasyon firması kendi ellerinde olmayan malzemeleri sitelerine koyarak kiralama yapmaktadırlar , anlatmak istediğiniz firmalar şemsiye üretimi yapan şirketlerle anlaşma yaparak , malzemeleri kendilerinin gibi gösterek üstelerine kar payı koyarak sizlere kiralarlar , bu duruma çok dikkat etmelisinizdir , az fiyata kiralama yapacağınız şemsiyeyi çok paralar ödeyerek kiralamak zorunda kalacaksınızdır , bu nedenle Kiralık Şemsiye ararken bu hususa önem vermeli ve ilk elden kiralama yapmalısınız.

KİRALIK ŞEMSİYE

ŞEMSİYE KİRALA’MA KAMPANYALARI , her organizasyon firmasının belirli dönemlerde ürünlerinde fiyat indirimine giittigi bir gerçektir , ölü dönem diye tabir ettigimiz kış aylarında özellikle çok cazip fiyatlarla hizmet vermekteyiz , Şemsiye Kirala’ma yaparken bu döneme denk gelen kiralamalarınızda çok hesaplı bir şekilde Şemsiye bulmanız mümkün olacaktır. yaz aylarında ise talebin orta yada fazla olması nedeniye yine belirli kampanyalar düzenlenmektedir , bu işin büyüklük oranına göre degişmektedir , fazla adet kiralamalarınızda dogal olarak kampanyalı fiyatlarla Kiralık Şemsiye bulmanız çok rahat olacaktır , tavsiyemiz en az 3 adet Şemsiye Kiralama Şirketi’ni arayarak fiyat karşılaştırması yapmanızdır.

ŞEHİR DIŞI KİRALAMA HİZMETİ , Tanya Organizasyon olarak tüm Türkiyeye hizmet vermekteyiz , özellikle yaz ayında çok fazla telep almaktayız , kiralamalarınızda mutlaka en az 1 hafta önceden rezervasyon yaptırmanızı önermekteyiz , dilerseniz kendi araçlarımızla getirip kurulum yapıyoruz , dilerseniz’de depo teslim ürün teslimatı yapabilmekteyiz. Şehir dışı kiralama’larınızda uygun fiyatlı işler gerçekleştirmekteyiz. firma olarak uzun süreli çalışmaları tercih etmekteyiz , bu yüzden güven duymak ve güven almak en büyük destegimizdir. Şemsiye Kirala’ma yapmadan önce mutlaka bizleri arayınız.

NAKLİYE HAMALİYE DAHİL FİYATLAR , müşterilerimiz bu tarz agır işlerde dogal olarak her hizmeti organizasyon şirketinden almak istemektedir , bazı müşterilerimiz ise sadece ürünün ücretini ödeyerek depo teslim ürünler almanın daha uygun fiyatlarla olacagını düşünmektedir ve bu dogru bir durumdur , fakat işe şu yönden bakmanız gerekmektedir’ bu tarz agır ürünlerin kurulumu ve taşınması kolay degildir , bu nedenle işi işin ehline emanet ederek rahat etmenizdir , Tanya Organizasyon olarak sizlere cazip fiyatlarla hizmet vermekteyiz , bu nedenle kendiniz yormanıza gerek yoktur , arayın isteginiz bölgeye uygun fiyatlarla nakliye hamaliye dahil olarak işlerinizi gerçekleştirelim.

KİRALIK ŞEMSİYE TEDARİKÇİLERİ , aslına bakarsanız bu hizmeti verebilecek çok az sayıda Şemsiye Kirala’ma Şirketi bulunmaktadır , bu şirketlerin çoğu bizler gibi sadece Şemsiye konusunda hizmet vermemektedirler , piyasadaki düzensizlik sadece bu tarz işlerden maddi açıdan rahatlama sağlamadıgı gerekçesiyle çoğu firma organizasyon alanında’da hizmet vermeye başlamıştır. Tanya Organizasyon olarak 16 seneden bu yana 3 firma İle sizlere hizmet vermekteyiz , Kiralık Şemsiye konusunda hizmet vermekte olan şirketimizden organizasyon alanında her konuda destek alabilirsiniz.

ŞEMSİYE TEMİZLİGİ , bu işin ilk kuralıdır temiz malzeme teslimatı yapmak , firmamız 1 defaya mahsusen yani sadece para kazanmak adına sizlere kirli Şemsiye Kiralaması yapmamaktadır , ürünlerimiz her işe gitmeden önce tenteleri yıkanıp ütülenip işe gönderilmektedir , güven içinde kiralama yapabilirsiniz. 2007 senesinden bu yana kurumsal şirketlere ve şahıslara Kiralık Şemsiye hizmeti vermekteyiz , ürün bakımından her ebatta Şemsiye bulunmaktadır.

ŞEMSİYE KİRALA ISLANMA YADA GÜNEŞTEN KORUN , Tanya Organizasyon olarak sloganımız Şemsiye Kirala Islanma ve Güneşten Korun ‘ günümüzde artık bu hizmet fazlasıyla rağbet görmektedir. Dügün Organizasyonu Şemsiye Kirala ‘ açık hava Dügün’lerinde çokça tercih sebebidir , söylediğimiz gibi sadece yağmur için değil ayni zamanda misafirlerinizi güneşten korumak amacı ile Kiralık Şemsiye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kokteyl Organizasyonu    Şemsiye Kiralaması ‘ Bistro Masa Kirala’ma yapan çoğu müşterimiz Şemsiye hakkında fiyat ve öneri almaktadır , bu vesile ile bu tarz organizasyonlarda fazlası ile rağbet gören bir hizmettir.

KALİTELİ ŞEMSİYE, ürün kiralarken doğal olarak internetten gördüğünüz görseller doğrultusunda firmayı arayarak fiyat İsteyip karar verilmemektedir, Kiralık Şemsiye Hizmeti veren tüm firmalarda genel olarak aynı tarz ürünler bulunmaktadır , burada önemli olan nokta temiz bir ürün kiralama yapmanız olacaktır. seçiminizi yapmadan önce mutlaka Şemsiye Kiralama Firmasını arayarak kirama yapacağınız ürünün temiz olup olmadığını , yağmur geçirip geçirmediğini sorunuz , kalitesiz bir Şemsiye mutlaka yağmur geçirecektir , en kalitesiz ürün bile güneşten koruyabilir sizi fakat yağmur olması durumunda , emin olun ürün sizi yarı yolda bırakacak verdiğiniz ücret boşa gidecektir.

Şemsiye Kiralama’da en önemli nokta ‘malzemenin temiz kırıksız olup olmadığıdır. Kiralık Şemsiye ihtiyacı yaz aylarında fazlaca rağbet görmektedir , piyasada genel olarak 3 ve 4 metrelik Şemsiye Kiralaması yapan şirketler bulunmaktadır. 5 metre’lik Şemsiye’ler sadece firmamızda bulunmaktadır , bu nedenle 1.ci elden 5 metre’lik Şemsiye Kirala’ma için bizleri arayınız. Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz , kaliteli işçilik ve sorunsuz hizmet almak için Tanya Organizasyon ile çalışmaya ne dersiniz? Firma olarak yaklaşık 16 seneden  bu yana organizasyon sektöründe organizasyon malzemeleri kirala’ma hizmeti vermekteyiz.

ŞEMSİYE KİRALAMASI İÇİN ALAN TESPİTİ , büyük organizasyon’larda her zaman mekan önemlidir. Kiralık Şemsiye’lerin konumlandırılacagı alanın düz olması çok önemlidir. Tanya Organizasyon olarak Şemsiye’lerimizin ayakları mermerdir , 1 adet Şemsiye mermeri yaklaşık olarak 40 kg gelmektedir ve her bir Şemsiye 4 adet mermer almaktadır ,anlatmak istediğimiz kullandığımız ürünler profesyonel’dir, hiç bir şekilde rüzgardan etkilenmezler , içiniz rahat bir şekilde Şemsiye Kiralaması yapabilirsiniz. eger kendiniz organizasyon alanınınıza kaç adet ürünün lazım olacağını hesaplayamıyorsanız bizleri arayarak yardım talep edebilirsiniz , kullandığımız ürünler 5 m2 bir alanın kaplamaktadır , tahmini olarak içine 10 kişi almaktadır.

PROTOKOL ŞEMSİYESİ KİRALA , özel davetlerin vazgeçilmezleri arasındadır Protokol Şemsiyesi Kiralaması , her organizasyonun bu konu ile ilgili belirli bir şablonu bulunmaktadır. davet gerçekten önemli bir davet ise ‘ kullanacağınız Şemsiye’nin görsel ve fiziksel açıdan kusursuz olması gerekmektedir. özellikle bu gibi organizasyonlar için 5 metre lik Şemsiye Kirala’ması yapmaktayız. küçük organizasyonlarda küçük ebatlı ürünler kullanabilirsiniz fakat önemli davetlerde mutlaka Protokol Şemsiyesi Kirala’ması önermekteyiz.

ŞEMSİYE TEMİZLİGİ , Tanya Organizasyon olarak her iş sonunda bir sonraki kiraya vermeden önce mutlaka Şemsiye temizligi yapmaktayız. Kurumsal işlerinizde bizleri tercih etmeniz durumunda sizleri mahçup etmeyeceğimize emin olabilirsiniz. Kiralık Şemsiye’lerimizin üst kılıfları sökülüp yıkanabilen aksamla üretilmiştir. Şemsiye Kirala’ma için bizlerden teklif alabilir ‘ ürünlerin anlık fotograflarını sizlerle paylaşabilirsiniz.