ORGANİZASYON MASALARI ÜRETİMİ

KOKTEYL MASASI İMALATI , Bistro Masa İmalatı’mız ham mdf Suntalam Mdf den üretilmektedir. Organizasyon Masaları Üretimi sürecimiz siparişe göre belirlenmektedir , ürünleri kendi imalathanemizde üretmekteyiz , üretim atölyemize gelerek ziyaret edebilirisiniz. Kokteyl Masası Satın Al’mak için bizleri arayınız. Bistro Masa İmalatı’mız demir ayakları dahil olarak yapılmaktadır.

YUVARLAK MASA ÜRETİMİ , Organizasyon şirketlerinin en çok kullandıgı ürünlerin başında gelmektedir Yuvarlak Masa , firma olarak kendi bünyemizde Yuvarlak Masa İmalatı yapmaktayız. istediginiz ölçülerde üretim yapmakta olan şirketimiz isterseniz ayaklı isterseniz de ayaksız olarak Masa Üretimi yapmaktadır.

Organizasyon Masaları İmalatı için bizlerden destek alabilirsiniz , ürünlerimiz 1.ci sınıf malzemelerden üretilmektedir.

GELİN YOLU SÜTUN İMALATI , Gelin Yolu Satın Al’madan önce bizlerle iletişime geçiniz. Üretimlerimiz 1.ci sınıf kalitede ürünlerden oluşmaktadır. Yürüyüş Yolu İmalatı konusunda uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Çoğu organizasyon firması bünyelerinde bu tarz ürünler bulundurmazlar Bunun tek nedeni ürünlerin zaman geçtikçe taleplerinin azalmasıdır ama ihtiyaç olması durumunda organizasyon firmalarına bu tarz ürünleri kiralama yapan tedarikçiler bulunmaktadır. Gelin yolu üretimi çok farklı malzemelerden yapılabilir isterseniz suntadan dilerseniz demirden ya da sadece çiçeklerden üretim yapılabilir. Organizasyon masaları olarak firma bünyelerinde genellikle iki çeşit Masa yer almaktadır. birincisi yuvarlak düğün masası ikincisi ise dikdörtgen masadır ek olarakta yuvarlak bistro masa diyebiliriz. Tanya Organizasyon olarak ürünlerimizi kendi bünyemizde yaptığımız organizasyonlar için tasarlamakdaydık fakat gün geçtikçe gördük ki bu ürünlere organizasyon şirketlerinin fazlasıyla talebi gelmekte biz de bu nedenle düğün organizasyonu firmalarına organizasyon masaları imalat yapmaya başladık.