ORGANİZASYON KUMAŞLARI

Dügün Organizasyonu Firmalarına , Dügün Salonlarına ve Otellere Organizasyon Kumaşları üretimi yapmaktayız. kendi bünyemizde kurdugumuz kumaş atölyemizde organizasyon adına her türlü kumaş üretimini gerçekleştirmekteyiz. Masa Örtüsü Üretimi , Bistro Masa Örtüsü Üretimi , Sandalye Baglama Üretimi , Streç Sandalye Giydirme Üretimi ,Masa Kapagı Üretimi. Yurt Dışına Kumaş Satışımız bulunmaktadır. (AYNI ZAMANDA KİRALAMA HİZMETİDE VERMEKTEYİZ)

BİSTRO MASA ÖRTÜSÜ SATIN AL , BİSTRO MASA ÖRTÜSÜ KİRALA ( HER ÜRÜNÜMÜZDEN KİRALAMA VE SATIŞ HİZMETİMİZ VARDIR )

HER RENK BİSTRO MASA ÖRTÜ ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ , ÜRÜNLERİMİZ 1.Cİ KALİTEDE ÜRÜNLERDİR , TEKLİF İSTEYİNİZ.

STREÇ SANDALYE GİYDİRME SATIN AL , ürün agımızda organizasyon adına her türlü kumaş üretimi bulunmakatadır , Streç Sandalye Giydirme’de bu ürünlerin içinde yer almaktadır , dilerseniz kiralayabilir dilerseniz satın alabilirsiniz. STREÇ SANDALYE GİYDİRME , ürünümüz özel olarak kaliteli kumaştan üretilmektedir , kendi atölyemizde üretilen ürünlerimizi ister kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz. KADİFE SANDALYE GİYDİRME KİRALA’MA VE STREÇ SANDALYE GİYDİRME SATIN AL’mak için bizleri arayınız. Organizasyon Kumaşı Üretimi bölümümüzü firmamıza gelerek ziyaret edebilirsiniz , TÜRKİYE VE YURT DIŞINA KUMAŞ ÜRETİMİ yapan firmamız , sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktadır.

MASA ÖRTÜSÜ SATIN AL , MASA ÖRTÜSÜ KİRALA , Firma olarak organizasyon şirketlerine ve mekanlara masa örtüsü üretimi ve masa örtüsü kirala’ması yapmaktayız. 1.ci sınıf kalitede ürünler üretmekteyiz , sizleri atölyemize bekliyoruz. Dügün Salonu Masa Örtüleri , Cafe Resturant Masa Örtüleri , Otel Masa Örtüleri. Yurt içi ve Yurt dışı satışlarımız mevcuttur , yurt dışına kiralama yapmamaktayız. (TÜM RENKLER MEVCUTTUR)

BİSTRO GİYDİRME KİRALA , özel partilerin vazgeçilmezleri arasındadır Bistro Giydirme Kiralaması. kaliteli malzemeden üretilen Bistro Masa Örtüleri’mizi ister kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz. Kurumsal Kokteyl Organizasyonu için Siyah Bistro Masa Giydirme ilk sırada yer almaktadır. Kırmızı Bistro Masa Giydirme ise genellikle Açılış Kokteyl Organizasyonu ve Yılbaşı Organizasyonu konusunda tercih edilmektedir.

DANTEL KAPAK , Dügün Organizasyon’larında davet masaları için tercih edilmektedir. Tanya Organizasyon olarak Organizasyon Kumaşları Üretimi’ni bizzat kendimiz yapmaktayız. Dantel Kapak Kirala’ma yada Dandel Kapak Satın Al’mak için bizleri arayınız.