ORGANİZASYON KUMAŞLARI

Dügün Organizasyonu Firmalarına , Dügün Salonlarına ve Otellere Organizasyon Kumaşları üretimi yapmaktayız. kendi bünyemizde kurdugumuz kumaş atölyemizde organizasyon adına her türlü kumaş üretimini gerçekleştirmekteyiz. Masa Örtüsü Üretimi , Bistro Masa Örtüsü Üretimi , Sandalye Baglama Üretimi , Streç Sandalye Giydirme Üretimi ,Masa Kapagı Üretimi. Yurt Dışına Kumaş Satışımız bulunmaktadır. (AYNI ZAMANDA KİRALAMA HİZMETİDE VERMEKTEYİZ)

BİSTRO MASA ÖRTÜSÜ SATIN AL , BİSTRO MASA ÖRTÜSÜ KİRALA ( HER ÜRÜNÜMÜZDEN KİRALAMA VE SATIŞ HİZMETİMİZ VARDIR )

HER RENK BİSTRO MASA ÖRTÜ ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ , ÜRÜNLERİMİZ 1.Cİ KALİTEDE ÜRÜNLERDİR , TEKLİF İSTEYİNİZ.

STREÇ SANDALYE GİYDİRME SATIN AL , ürün agımızda organizasyon adına her türlü kumaş üretimi bulunmakatadır , Streç Sandalye Giydirme’de bu ürünlerin içinde yer almaktadır , dilerseniz kiralayabilir dilerseniz satın alabilirsiniz. STREÇ SANDALYE GİYDİRME , ürünümüz özel olarak kaliteli kumaştan üretilmektedir , kendi atölyemizde üretilen ürünlerimizi ister kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz. KADİFE SANDALYE GİYDİRME KİRALA’MA VE STREÇ SANDALYE GİYDİRME SATIN AL’mak için bizleri arayınız. Organizasyon Kumaşı Üretimi bölümümüzü firmamıza gelerek ziyaret edebilirsiniz , TÜRKİYE VE YURT DIŞINA KUMAŞ ÜRETİMİ yapan firmamız , sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktadır.

MASA ÖRTÜSÜ SATIN AL , MASA ÖRTÜSÜ KİRALA , Firma olarak organizasyon şirketlerine ve mekanlara masa örtüsü üretimi ve masa örtüsü kirala’ması yapmaktayız. 1.ci sınıf kalitede ürünler üretmekteyiz , sizleri atölyemize bekliyoruz. Dügün Salonu Masa Örtüleri , Cafe Resturant Masa Örtüleri , Otel Masa Örtüleri. Yurt içi ve Yurt dışı satışlarımız mevcuttur , yurt dışına kiralama yapmamaktayız. (TÜM RENKLER MEVCUTTUR)