KURUMSAL ETKİNLİK ORGANİZASYONU

KURUMSAL ETKİNLİK ORGANİZASYONU , Kurumsal Şirket’lere hizmet vermek her alanda tecrübe isteyen bir işlemdir. Tanya Organizasyon olarak 2007 senesinden bu yana Kurumsal Şirket Organizasyon’larında sizlere en kaliteli hizmeti ve cazip fiyat seçenekleri ile sunmaktayız , Sizlerde hizmet ağımızdan yararlanmak için bizleri arayınız.

Neler Yapıyoruz , Kurumsal Açılış Organizasyonu , Kurumsal Etkinlik Organizasyonu , Tanıtım Lansman Etkinlikleri , Gala Yemekleri , Kuruluş Yıldönümü Organizasyonu , Kurumsal Piknik Organizasyonu , Konser Organizasyonu , Şirket Yemegi Organizasyonu , Toplantı Organizasyonu.

KURUMSAL AÇILIŞ ORGANİZASYONU , Açılış Organizasyon’larınızda firmanızı en iyi şekilde tanıtıyoruz , Kurumsal Açılış Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en kaliteli hizmeti vermek için beklemektedir.

PARTİ ORGANİZASYONU

KURUMSAL ETKİNLİKLERDE FARKLILIK , bu tarz organizasyonlarda her zaman hatasız çalışmak işin gereğini yapmak çok degerlidir. işe + olarak bir şeyler katmak işin seyirini değiştirecek ise kesinlikle bu yola başvurulmamalıdır. iş anlaşması dışında organizasyon şirketi , hiç bir şeyde değişiklik yapmayarak organizasyonu seyirinde tutmalıdır. illa farklılık yapılmak isteniyorsa bu organizasyonu tehlikeye atacak bir değişiklik olma olasılığı var ise vazgeçilmelidir. Tanya Organizasyon olarak Kurumsal Etkinlik Organizasyonu konusunda fazlasıyla tecrübeli bir firmayız,sizin işinizi kendi işimiz gibi görüp öyle hareket etmekteyiz.

KURUMSAL ORGANİZASYON ETKİNLİKLERİ

LANSMAN ORGANİZASYONU, Lansman tamamen profesyonel bir iştir , tanıtım ne kadar iyi olursa ‘ emin olun ürününüz kısa bir süre içinde sizlere meyvesini vermeye başlayacaktır. Ürün Lansman Organizasyonu bu işi gerçekten bilen kişiler tarafından yönlendirilerek planlanmalıdır. örnek verecek olursak elinizde bir marka var ve bunu tüm herkese en iyi şekilde tanıtmak istiyorsunuz , bu aşamada mutlaka ilk etapta basın yolu ile bu işe başlamanız gerekmektedir , ürünün tanıtımını basın yolu ile yapmanız size kocaman bir + olarak geri dönüş sağlayacaktır.

ARABA LANSMANI , Araç Lansmanı fazlasıyla profesyonellik isteyen bir işlemdir. Tanya Organizasyon olarak yeni Araç’larınızın tanıtımlarınızı en gösterişli şekilde yapmaktayız. Neler Yapıyoruz ‘ Işıklı Podyum Kurulumu , Dans Gösterileri , Konfeti Gösterisi , Işık Show , Volkan Gösterisi , Catering , Deri Oturma Grupları , Giriş Tagı , Hoşgeldiniz Tagı , Baskı Afiş Tasarımları.

LANSMAN NEDİR ,Lansman ürün yada bir projenin tanıtımı demektir. Ürün Tanıtım Organizasyonu her zaman zordur , anlaşma sağlayacağınız firma ile görüşmeleriniz esnasında mutlaka referans istemeyi unutmayınız. Tanya Organizasyon olarak sizleri ve ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde temsil etmek için beklemekteyiz.

ETKİNLİK PLANLAMA

HEDEFİNİZİ BELİRLEYİN , Kurumsal Organizasyon’ların en büyük zorluğu hedefe kilitlenip sadece tek bir noktaya adapte olarak işe başlamaktır. böyle bir durumda emin olun eksik tarafları görmeniz görseniz bile müdahale etme şansınız çok düşük bir olasılık olacaktır. Ürün Tanıtım Organizasyonu bu işin en zor yanıdır , hedef belirleyin fakat tek bir noktada takılı kalmayın , tüm organizasyonu geniş bir yelpazede düşünün ve yolunuza doğru net adımlarla ilerleyin. Kurumsal Organizasyon bu yönden çok yorucu ve meşakatli bir işlemdir , yapacağınız Lansman Organizasyonu kesinlikle hedef odaklı yapılmamalı az önce vurguladığımız gibi geniş düşünülerek hedefe kilitlenmelidir.

AFTER PARTY , Kurumsal olmak dogal olarak biraz daha ambiyane tabir ile agırlıgı temsil etmektedir. Kurumsal Organizasyon’lar genel olarak agır bir havada geçer ve sonlanır. işte bu vesile ile sizler için Kurumsal işlerin sonunda After Parti Organizasyonu düzenlemekteyiz. Parti için ister sizlerin anlaşma yaptıgı bir mekanı hazırlıyoruz isterseniz’de bizlerin ayarlacagı bir mekanı sizlerin begenisine sunuyoruz. Tanya Organizasyon olarak Kurumsal Parti Organizasyonu için bizleri arayınız.

KURUMSAL ETKİNLİK ORGANİZASYONU , Etkinlik Organizasyonu belirli bir şablon içinde yapılmalıdır , Kurumsal Firma Organizasyonu ‘ şirketlerde iki bakımdan önem arz etmektedir , Kurumsal kimlik iyi lanse edilmeli ve profesyonellik ön planda vazgeçilmez olmalıdır , ikincisi ise tamamen çözüm odaklı hareket etmek en önemli unsurdur , bu nedenle işin planlanması aşamasında ‘ Kurumsal Şirket Organizasyonu’nu yönetecek firma , iş veren firmayı iyi analiz ederek işe başlamalı ve ne istediğini anlayarak hesaplarını yapmalıdır.

KOSTÜM PARTİSİ ORGANİZASYONU , istediginiz özel bir mekanı sizler adınıza ayarlıyoruz ,yada bizler sizlere mekan sunuyoruz. Kostum Partisi ile farklı bir ambiyans yaşamaya ne dersiniz. sizler adınıza istediginiz tarzda istediginiz bir krakter kostümünü sizler için hazırlamaktayız. siz isteyin biz gerçekleştirelim.

KURUMSAL KİMLİGE YAKIŞIR BİR ORGANİZASYON İÇİN , bu tarz etkinliklerde önemli ilk nokta her şeyin belli bir protokol düzeninde yapılmasıdır. Kurumsal Etkinlik Organizasyonu emin olun hataya kapalı bir organizasyon tarzıdır , yapılacak Eğlence Organizasyonu kurumsallıga yakışır bir şekilde yapıldığı taktirde dikkat çekecektir. kullanılacak malzemelerden tutunda malzemelerin ve etkinlik yöneticilerin yer konumlandırılmalarına kadar her detay ayrı ayrı önem arz etmektedir. Etkinlik yönetimi her organizasyon şirketinin yapamayacağı bir işlemdir , şirketin tecrübeli olması sizleri büyük ölçüde rahatlatacaktır , Kurumsal Etkinlik Organizasyon’larınıza renk neşe ihtişam getiriyoruz.

KURUMSAL FİRMA ETKİNLİKLERİNDE YAPILABİLECEKLER , her firmanın kendine özgü bir stili bulunmaktadır. çoğu firma fazla abartıyı sevmez bazıları ise her ayrıntının çok fazla abartılı bir şekilde yapılmasını ister. Tanya Organizasyon olarak sizleri dinleyip anlayarak sizlerin isteklerini istediklerinizi yapmaktayız. bu tarz hizmet veren organizasyon şirketlerinin her zaman kafasında belirli bir şablon yer almaktadır. burada önemli olan sizin ne istediginizdir, yani iş ve tüm ayrıntılar sizlerin istediği doğrultuda yapılmalıdır. Misafir Karşılama ilk önemli noktadır bu tarz işlerin ilk noktası davetlilerin iyi bir şekilde karşılanmasıdır. Hosteslerimiz misafirlerinizi en iyi şekilde güler yüzlü bir şekilde karşılamaktadır. 2.ci önemli nokta Kokteyl Alanı’nın eksiksiz bir şekilde hazır olmasıdır. karşılamadan sonra ilk gelinecek yer Kokteyl Alanı’dır bu vesile bu alanın düzen açısından Kurumsal Şirket Organizasyonu kapsamında fazlasıyla gösterişli olması gerekmektedir.

TASARIMSAL PROJE KOÇLUĞU , özel olarak sizler adına var olan bir projenize koçluk hizmeti vermekteyiz. Kurumsal Proje Organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere en iyi şekilde temsilcilik yapacaktır. Kurumsal Etkinlik Organizayonu ile ilgili her konuda bizlerden destek alabilirsiniz. büyük şirketler her zaman farklı olmak isterler ve bu yolda ‘ olmayanı yapmak tasarlamak en dahiyane fikir olacaktır. Kurumsal Organizasyon ların ilk kuralı ‘ yap ve en iyisi olsundur. 

Kurumsal Etkinlik Planlama , bu gibi ciddiyet ve tecrübe isteyen bir işi mutlaka bu işin uzmanı olan bir Etkinlik Organizasyon Şirketi’ne emanet etmelisinizdir. bize gelen taleplerden çıkardığımız ana düşünce ‘ Kurumsal Şirket’lerin bu tarz işlerinde oldukça tecrübesiz olduklarıdır. bunun nedeni eğer büyük bir firma iseniz her işin bir uzmanı olduğunun bilincinde olmalı ve işi bu işin ehli olan organizasyon şirketlerine emanet ederek , bütün planlamanın tek bir elden çıkmasına özen göstermelisiniz. bu güne kadar yaptığımız tüm Kurumsal işlerde ‘ organizasyon alanında en az üç farklı organizasyon şirketinin oldugunu görmekteyiz. bu bizim düşüncemize göre fazlasıyla yanlıştır , eğer tüm organizasyon tek bir elden çıkar ise emin olun , her şey yolunda gidecektir. bunu tamamen edindiğimiz tecrübelere göre sizlerle paylaşmaktayız.

KURUMSAL PARTİ ORGANİZASYONU , hep iş hep çalışma nereye kadar dediginizi duyar gibiyiz. özellikle yogun tempoda çalışan bir sektördeyseniz bu çılgın partiye eminiz sizde evet diyeceksiniz. kafa dagıtmak biraz rahatlamak adına eminizki buna ihtiyacınız var. Kurumsal Parti Organizasyonu konusunda uzman ekibimizce sizlere hiç unutamayacagınız bir Parti Organizasyonu vaad etmekteyiz. Şirket Parti Organizasyonu için isterseniz ofisinize geliyoruz ,dilerseniz istediginiz bir mekanı sizin için ayarlayıp tüm organizasyonu üstleniyoruz. Kurumsal Organizasyon’larda tecrübeli bir ekip agımız bulunmaktadır , sizlere hiç unutamayacagınız çılgın bir Kurumsal Etkinlik Organizasyonu adı altında Parti Organizasyonu sunacagımıza söz veriyoruz.

Davet verilecek mekana organizasyon öncesinde ziyaret ederek nelerin yapılacagına birlikte karar vermekteyiz. Tanya Organizasyon olarak 2020 döneminde yeni malzemelerle sizlere hizmet vermekteyiz kozmik açıdan hiç bir sorunu olmayan temiz ürünlerle Kurumsal Davet Organizasyonu’nuza renk katmaya geliyoruz. bu tarz işlerde tecrübe ve kullanılacak ürünlerin temiz olması en önemli konular arasında yer almaktadır , eger anlaşma yaptıgınız şirketin ürünleri yıpranmış ise emin olun kurulum sonrasında büyük bir hayal kırıklıgı ile karşı karşıya kalacaksınızdır.