KOKTEYL ORGANİZASYONU

İYİ BİR FİRMA İLE ÇALIŞMAK NE KAZANDIRIR , bu gibi işlerde görsellik her zaman ön plandadır. Kullanılacak Kokteyl malzemelerinin görüntü açısından en iyisi olması gereklidir , iyi profesyonel bir firma ile çalışmanız sizlere her açıdan fayda sağlayacaktır. iyi bir firmanın mutlaka kullandığı ürünler sorunsuzdur ‘büyük Kokteyl Organizasyonu Şirketleri her sezon sonunda mutlaka malzemelerini yenilemektedirler. farzedelim ismi duyulmamış her hangi bir firma ile anlaşma sağladınız , emin olun mutlaka ufak tefek aksilikler yaşamanız kaçınılmaz bir durumdur. sektörde 16 cı yılımız ve bu güne kadar sayısının unuttuğumuz Kokteyl Organizasyonu gerçekleştirdik ve bu konuda fazlasıyla iddalıyız.

VALE HİZMETİ , vereceginiz büyük davetlerin en büyük sorunlarından biri Otopark kullanımıdır. Tanya Organizasyon olarak bu tarz kalabalık organizasyonlarda Vale Hizmeti vermekteyiz.

NE İSTEDİGİNİZİ BİLMELİSİNİZ , bizleri arayan müşterilerimize ilk önce tam olarak ne istediğini sormaktayız , eger müşterimizin her hangi bir fikri yok ise bilgi vererek sonuca birlikte karar vermekteyiz. kusursuz bir organizasyon emin olun yoktur ‘ burada önemli nokta ufak tefek eksiklikleri zamanında görerek müdahale ederek organizasyona gölge düşmesini engellemek olacaktır. 16 senelik tecrübelerimize dayanarak sizlere bu gibi organizasyonlarda kusursuz organizasyon hizmeti vermekteyiz. tecrübeli ekibimiz ile Kokteyl Organizasyon’larınıza farklı bir hava katmaktayız. piyasada çok sayıda Kokteyl Organizasyon Şirketleri yer almaktadır ve bunların çoğu size dışarıdan Catering Hizmeti alarak 2.ci elden bir hizmet sunmaktadır. Tanya Organizasyon olarak Kokteyl Organizasyonu için kendi bünyemizde Catering bölümü bulunmaktadır. doğru firma seçimi emin olun sizlere farklı bir organizasyon olarak geri dönecektir.

KOKTEYL MENÜLERİ İÇİN FARKLILIK , her zaman bu tarz organizasyonlarda hep aynı konsept menüleri karşımıza çıkmaktadır. farklılık arayan müşterilerimizin de var olduğunun bilincinde olarak sizler için farklı Kokteyl Menü’leri hazırlamaktayız. alışılmışın dışında farklı bir Kokteyl Organizasyonu’na ne dersiniz? damat zevki kişiden kişiye değişmektedir , organizasyonlarda çeşit bulundurmak en iyi seçim olacaktır. Tanya Organizasyon olarak Kokteyl için farklı tasarımlarla karşınızdayız. 

BAHÇE’DE KOKTEYL , evinizin bahçesi bu iş için uygun ise neden mekana para kazandırasınız? bu gibi organizasyonlarda her zaman rahat etmek en doğalıdır. mekanlarda Kokteyl Organizasyonu aslına bakarsanız her açıdan sorunludur , işin içinde olan bir firma olarak tecrübelerimize dayanarak sizlere bu bilgileri aktarmaktayız. makanlarda saat sınırı vardır evinizin bahçesinde sınır yoktur , garsonlar mekanlarda saatli çalışır özel organizasyonlarda saat sınırı yoktur yada ek ücretle çalışabilirler. mekanlarda belli bir süre geçtikten sonra ortam sıkıcı gelebilir ama evinizin bahçesi size bir rahatlık verir.  Alkollü Kokteyl Organizasyonu yapıldığında evinize gitmek her zaman sorundur alkollü bir şekilde araç kullanamayacak ve arabanızı park ederek taksi ile evinize gitmek zorunda kalacaksınızdır fakat evinizde böyle bir sorun olmayacaktır.

KOKTEYL MENÜ FİKİRLERİ , organizasyonun büyüklüğüne göre menü’ler detaylandırılarak nihai bir karar verilmektedir. Yüksek katılımlı organizasyonlarda bizim gördüğümüz kadarı ile maliyet açısından zorlanmamak nedeniyle biraz daha zayıf Kokteyl Menü’leri tercih edilmektedir. firma olarak her zaman müşterilerimizin istekleri dogrultusunda menü’lerimiz hazırlanmaktadır. Tanya Organizasyon olarak kendi bünyemizde Kokteyl Organizasyonu için birim bulundurmaktayız. Lezzet dolu bir organizasyon için bizlerden destek alınız.

HİJYENİK BİR ORTAM ÖNEMLİDİR , Firmamız sizler için en iyi menü’leri en hijyenik koşullarda üretmektedir. Kokteyl Organizasyonu Firmaları genel olarak 2 ayda bir denetlenmektedirler , bu vesile ile firmaların kanunen de son derece hijyenik bir şekilde çalışması şart bir durumdur. Kokteyl Organizasyonu için sizler adınıza en mükemmel hizmeti verecegimizden şüpheniz olmasın , seçimlerinizde sizler için özel Kokteyl Menü’leri hizmeti vermekteyiz.