KOKTEYL ORGANİZASYONU

Kokteyl Organizasyon’larınıza renk neşe ihtişam katmaya devam etmekteyiz , deneyimli kadromuzla sizlere en kaliteli en cazip hizmeti sunmaktayız.

KOKTEL MENÜ’LERİNİN YANINDA TÜM ORGANİZASYON MALZEMELERİNİ KİRALAMA HİZMETİ’DE VERMEKTEYİZ. ( BİSTRO MASA , BAR TABURESİ , ÖRTÜ , HOSTES , GARSON , BARKOVİZYON , SANATÇI , SAHNE KURULUMU , ÇİÇEKLİ TAG , KARŞILAMA PANOSU , KONUŞMA KÜRSÜSÜ , BALON SÜSLEME , VALE HİZMETİ.

KOKTEYL ORGANİZASYONU

Neler Yapıyoruz , Catring Hizmeti , Bistro Masa , Trio Müzik , Süsleme , Garson , Bar Taburesi , Vale Hizmeti , Ses Sistemi , Dj , Halı Kaplama , Barkovizyon Kurulumu , Karşılama Hostesi.

KOKTEYL ORGANİZASYONU NASIL OLMALIDIR ? , bu tarz organizasyonlarda kusursuz olmak çok önemlidir , görsel anlamda en ufak problem bile organizasyona gölge düşürecektir. Tanya Organizasyon olarak uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan onur duymaktayız. iş öncesinde Kokteyl Organizasyon Firması ‘ organizasyon alanına mutlaka en az 1 hafta öncesinden gelerek planlamalar yapmalıdır , nereye hangi malzeme konumlandırılacak , hangi personel nerede duracak , en küçük ayrıntıya kadar her şey gözden geçirilerek iş planlaması yapılmalıdır.

KOKTEYL ORGANİZASYONU FİKİRLERİ , her organizasyon farklı bir havada olmalıdır , özellikle bu tarz organizasyonlarda icra edilecek bir çok ince ayrıntı bulunmaktadır. örnek verecek olursak Havuz başı Kokteyl Organizasyonu konusunda bir çok şablon bulunmaktadır , havuz başı organizasyonlarında olmazsa olmazlar arasında Havuz Çiçek Süsleme’dir , Bistro Masa’lar havuza yakın bir şekilde konumlandırılmalı ve servis elemanlarının rahatı için masa aralıkları belirli bir uzaklıkta ayarlanmalıdır , DJ kabini ve ses sistemi misafirlerin biraz uzağına yerleştirilmeli ses sisteminin sesi her noktaya ulaşması gerekmektedir. Kokteyl Organizasyonu Şirketleri bu konularda fazlasıyla tecrübelilerdir, eğer gerçek anlamda iyi bir iş çıkmasını istiyorsanız mutlaka bu işin ehli firmaları ile çalışmalısınız.

BİSTRO MASA DÜZENİ , Kokteyl denildiginde ilk akla gelenler arasında Bistro Masa gelmektedir. iyi bir düzen bu iş için olmazsa olmazlar arasındadır. Kokteyl Organizasyonu Şirketleri her zaman bu detaya önem vermelilerdir , görsel açıdan bozuk bir ürün katiyen alanda olmamalı ve organizasyon yetkilisi sık sık alan içinde hakimiyet açısından keşif yapmalıdır.

KURUMSAL KOKTEYL ORGANİZASYONU , bu tarz işlerde tecrübe çok degerlidir. iyi bir Kokteyl Organizasyonu şirketi işin planlamasını yaparken işi baştan sona dogru tasarlayarak hareket etmelidir. Tanya Organizasyon olarak Şirket Kokteyl Organizasyonu konusunda uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten onur duyacagız.

SES SİSTEMİ VE DJ , Evet müzik bu işin en can alıcı noktalarından biridir. iyi bir ses sistemi ve dj Kokteyl Organizasyonu için olmazsa olmazlar arasındadır. sistemin kaliteli olması bu tarz organizasyonlarda çok önemlidir , Tanya Organizasyon olarak mekan yapısına göre sistem kurmakta ve sizlere en iyisini vaad etmekteyiz.

KOKTEYL PROTOKOL ŞEMSİYELERİ , Kokteyl Organizasyonları genel olarak açık havada yapılmaktadır. yaz aylarında güneşin yada yagmurun olması sizleri emin olun Şemsiye Kiralama ile etkilemeyecektir. görsel açıdan’da çok fazla şık duran şemsiyelerimiz Kokteyl Süslemelerinize farklı bir hava katacaktır. Protokol Şemsiyeleri için mutlaka bizlerden destek alınız.

KOKTEYL ORGANİZASYONU İÇİN VALE HİZMETİ , Kalabalık organizasyonların en sıkıntılı noktası doğal olarak otopark olmaktadır. misafirlerinizin Kokteyl alanına gelip otopark sıkıntısını yaşamasını istemiyorsanız , Kokteyl Vale Hizmeti’mizden yararlanabilirsiniz. Davet Organizasyonları’nızda vereceğimiz bu hizmet için özel olarak yaptırdığımız anahtar numaralandırma sistemi kullanmaktayız. Kokteyl Organizasyonu konusunda sizler adına en ufak ayrıntısına kadar tek tek planlayarak çalışma yapmaktayız.

KİRALIK ŞEMSİYE , bu tarz organizasyonlar genelde açık alanlarda yapılmaktadır güneşin bu tarz organizasyonlarda misafirleri zorladıgının bilincindeyiz. Tanya Organizasyon olarak Kokteyl Organizasyon’ları için profesyonel büyük Şemsiye Kiralama hizmeti vermekteyiz.

KİRALIK 5 M2 ŞEMSİYE

LOCA DÜZEN KOKTEYL , farzedelimki bu iş için çok güzel bir bahçeniz var ‘ Loca Kokteyl düzeni bu iş için çok cazip çok şık bir teklif olmaktadır. LOCA KURULUMU için bizlerden mutlaka teklif isteyiniz. özel olarak tasarladığımız Podyum’lar ile yüksek bir loca emin olun Kokteyl Organizasyonu’nuza fazlasıyla renk katmaya yetecektir. iyi bir organizasyo’nun en büyük yapı taşı ‘ iyi malzemeler kullanmaktan geçmektedir. Tanya Organizasyon olarak sizler için en iyisini yapmaya hazırız. siz hayalinizi anlatın biz gerçekleştirelim.

DERİ OTURMA GRUPLARI, büyük Kokteyl Organizasyon’larının olmazsa olmazları arasındadır. Kokteyl Planlama Şirketleri genel olarak bünyelerinde bu tarz malzemeleri bulundurmamaktadırlar. bunun nedeni ise eskiye dayalı olarak Kokteyl denilince ilk akla gelen Bistro Masa etrafında ayakta duran misafirler gelmektedir. Tanya Organizasyon olarak bu tarz organizasyonlarda rahat etmenizi sağlamak amacıyla bünyemizde Deri Koltuk’lar barındırmaktayız. Bu organizasyon’larınıza hem farklı bir hava katacak hemde rahat etmenizi sağlayacaktır. Kokteyl Planma için mutlaka bizlerden destek alınız.

KOKTEYL MENÜLERİ , Kokteyl Planlama Şirketleri her zaman cezbedici menüler hazırlamak zorundadırlar. müşteriye farklı sunum yapmak bu işin profesyonel anlamda ilk kuralıdır. Tanya Organizasyon olarak yapılacak Davet Organizasyonu’na göre sizlere özel menüler hazırlamaktayız. iyi bir Kokteyl Organizasyonu için sunum iyi olmalıdır ve farklılık müşteriye hissettirilmelidir. Kokteyl Organizasyonu Şirketleri bu işi iyi bilmekte ve müşteriye özel fikirlerle bu tarz organizasyonlara renk vermektedirler. Kurumsal Kokteyl Organizasyonu konusu diger organizasyon lara nazaran daha farklı olmak zorundadır. Kokteyl denilince artık sadece aklımıza yemek menüleri gelmemekte bunun önemli bir koluda Kokteyl Süslemesi’dir. Kokteyl Organizasyon Firmaları artık bu işin sadece menüden ibaret olmadıgının bilincindedirler. firma olarak Kokteyl Organizasyon yanında Süsleme hizmetide vermekteyiz.

SERVİS DÜZENİ , her işin ayrı bir senkronizasyonu bulunmaktadır. eger bu işlerde ekip iyi degilse emin olunuz organizasyonu’nuz kötü geçecektir. Tanya Organizasyon olarak yıllardır aynı ekip ile çalışma yapmaktayız. bu nedenle Kokteyl Organizasyonu konusunda tecrübemize ve ekibimize fazlasıyla güvenmekteyiz. düzen bu işin ilk kuralıdır Garson’ların birbiri ile uyumu emin olun çok önemli bir konudur bu nedenle birbirine alışmış bir ekip bu tarz organizasyonların vazgeçilmezidir. Davet Organizasyonu Kokteyl düzenleri genel olarak davetin verilecegi mekanın yapısına göre degişiklikler gösterecektir.

YILBAŞI KOKTEYL ORGANİZASYONU , Yeni yıla farklı bir havada girmeye ne dersiniz? Tanya Organizasyon olarak sizlere hem nefis atıştırmalarımızla hemde süslemelerimizle en iyi hizmeti sunmaktayız. Yılbaşı Kokteyl Planlama Şirketleri genel olarak bu gibi organizasyonlarda aylar öncesinden neler yapacaklarına dair planlamalar yaparak sizlere hazır bir sunum yapmaktadırlar. Kokteyl Organizasyonu özellikle bu tarz önemli bir gün için daha önem arz etmektedir , Yeni Yıl Kokteyl Organizasyonu için bizlerden destek almadan planlama yapmamanızı önermekteyiz. Yeni Parti Organizasyonu için sizlere mükemmel bir gece geçirteceğimize söz vermekteyiz.

SEVGİLİLER GÜNÜ KOKTEYL ORGANİZASYONU , özel davetlerin vazgeçilmezleri arasındadır Kokteyl Organizasyonu ‘ firma alt yapımızda kendimize özel olarak Catering alt yapımız bulunmaktadır. sizler için en lezzetli Kokteyl Menüleri’ni en güzel sunumlarla sizlere hazırlamaktayız. Etkinlik Kokteyli için bizlerden teklif almadan karar vermemenizi şiddetle önermekteyiz.

KUTLAMA KOKTEYLİ , özel gün kutlamalarınızda Kokteyl düzenimizle hiç unutamayacagınız bir organizasyona ne dersiniz? dilerseniz sizler adına baştan sona herşeyi tek tek planlıyoruz. kutlama organizasyonu konusunda uzman kadromuz sizlere sadece Kokteyl Organizasyonu konusunda degil Parti Organizasyonu konusunda’da yardımcı olmaktadır.

KOKTEYL İÇİN GEREKLİ ŞARTLARIN SAGLANMASI , sorunsuz bir Davet Organizasyonu istiyorsanız her şeyin planlamasını tek tek yapabilecek bir Kokteyl Organizasyonu Firması ile anlaşmanız ilk şarttır. eger evinizin bahçesinde bir Kokteyl verecekseniz bu durum  organizasyon şirketi için daha pratik olacaktır küçük alanlarda hem süsleme hemde hareket etmek daha kolay olacaktır. Kokteyl Organizasyon kişi sayısı ne kadar fazla olursa doğal olarak çalıştırılacak Garson sayısı artacaktır. Tanya Organizasyon olarak uzun yıllar bir arada çalışmış Garson’larımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Kurumsal Kokteyl Organizasyonu konusunda özellikle fazlasıyla tecrübe kazanmış şirketimiz sizlere en mükemmel hizmeti sunmaya fazlasıyla hazırdır. Hayatımızın stresinden uzaklaşmak adına düzenlenen etkinlikler, insanların keyifli vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda eğlence sektörünün de canlanmasını sağlıyor. Eğlence organizasyonları, sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsal etkinliklerde de tercih ediliyor. Kokteyl organizasyonu fiyatları, kurumsal kokteyl organizasyonu ve kurumsal davet organizasyonu gibi seçeneklerle firmalar, çalışanlarını motive etmek, yeni iş ilişkileri kurmak ve şirketlerini tanıtmak için bu tür etkinlikler düzenleyebiliyorlar.
Kokteyl organizasyonu, hem bireysel hem de kurumsal etkinliklerde tercih edilen ve davetlilere hem lezzetli ikramlar sunan hem de sosyal bağları güçlendiren bir organizasyon türüdür. Özellikle iş dünyasında, kokteyller, iş insanları arasında etkili iletişimi teşvik ederken aynı zamanda yeni iş bağlantıları kurmalara da olanak sağlamaktadır.
Kokteyl organizasyonu fiyatları, yapılmak istenen organizasyonun özelliklerine ve katılımcı sayısına göre değişmektedir. Konsept, mekan, menü seçenekleri, ikramlar gibi faktörler fiyatları etkileyen unsurlardır. Profesyonel bir organizasyon firması ile iletişime geçerek, bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda size özel bir kokteyl organizasyonu planlaması yapabilirsiniz.
Kurumsal kokteyl organizasyonu ise iş dünyasındaki firmaların, çalışanlarına ve iş ortaklarına yönelik düzenlediği stratejik etkinliklerdir. Bu tür organizasyonlar, hem şirketin tanıtımını sağlar hem de çalışanların motivasyonunu arttırır. Kurumsal firmalar, daha fazla müşteri ya da iş ilişkisi kurabilmek adına kurumsal kokteyl organizasyonlarına önem vermektedirler. Çünkü bu tür etkinliklerde doğru bir organizasyonla kalıcı izlenimler bırakarak müşteri ya da iş ortağı adaylarının güvenini kazanmak mümkün olur.

BİSTRO MASA İÇİN GİYDİRME ÇEŞİTLERİ , son yıllarda standart Kokteyl Masa örtüleri yerine daha modernize örtüler ortaya çıkmıştır. dar konseptli Bistro Masa Örtüsü dedigimiz Streç Bistro Örtüsü son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Kokteyl Planlama Şirketleri dogal olarak bu reveşta olan örtüleri bünyelerine katarak daha fazla müşteriye hitap edebilmektedirler. Bistro Masa Kirala’ma için mutlaka bizleri arayınız. Kokteyl Organizasyon Planlama Fikirleri konusunda sizlere her konuda destek verebiliriz , bizleri arayarak fikir ve detay alabilirsiniz.

NEDEN PROFESYONEL BİR FİRMA ? hizmet sektöründe işi gerçekten bilerek yapmak çok önemlidir. tecrübesiz bir firma ile anlaşma sağlayarak bu tarz bir organizasyonu emanet etmeniz size büyük sıkıntılar doğuracaktır. firma olarak ekip çalışması ile hareket etmemiz ve uzun yıllar aynı ekiple yola devam etmemiz bizleri farklı kılmaktadır. iyi bir menü iyi bir malzeme bu işin ayrılmaz ikilisidir. x firmanın verdiği menü harikadır ama kullanılan süsleme malzemeleri görüntü açısından sıkıntılı ise emin olun iki bütün birbirini tamamlamadıgından dolayı Kokteyl Organizasyonu kötü geçecektir. Tanya Organizasyon olarak malzemelerimiz 1.ci kalitededir bizleri tercih etmeniz durumunda sorunsuz bir organizasyon geçireceğinize emin olabilirsiniz.