EVDE KINA ORGANİZASYONU

Evde Kına Organizasyonu ile ilgili sizlere konsept kiralaması yapmaktayız , kurulum ve geri alım bizlere ait olmaktadır. Kına Organizasyonu için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

KOD 9901
KOD 9902
KOD 9903

Özel günlerde yapılan kına geceleri, geleneksel Türk düğünlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Kına geceleri, evlenecek çiftlere yakın dostları ve akrabalarıyla bir araya gelerek, düğün öncesi son eğlence gecesini geçirmelerini sağlar. Kına geceleri, gelin adayının evinde veya farklı mekanlarda düzenlenirken, son yıllarda evde kına organizasyonları popüler hale gelmiştir. Evde kına organizasyonları, hem daha samimi bir ortam sunar hem de maliyetleri azaltır.
Evde kına organizasyonları için birçok detayın düşünülmesi gerekmektedir. İlk olarak, kına tahtı kiralama hizmeti almak oldukça önemlidir. Kına tahtları, gelin adayını ve yakın çevresini konforlu bir şekilde ağırlamak için tasarlanmıştır. Profesyonel bir kına tahtı kiralama hizmeti, evde kına organizasyonunu daha gösterişli ve şık hale getirecektir. Şık ve süslü kına tahtları, gelin adayını tahtında keyifli bir şekilde otururken, konukların da ona katılıp eğlenebileceği bir alan sunar.

Evde Organizasyon yapmanızın size artısı ‘ kesinlikle cebinizden fazla para çıkmayacaktır bu nedenle çok cazip bir düşüncedir Evde Kına Organizasyonu yapmak. Tanya Organizasyon olarak istege baglı olarak ses sistemi de göndermekteyiz sizlere Usb sistemli sistemimizle önceden kendiniz hazırladıgınız müzükleri sırasıyla çalabilirsiniz.

Evde Kına merasimi ile ilgili hizmetimiz aynı Evde Nişan şeklinde tasarlanmıştır. pandemi döneminde Kına Organizasyonu yapmayan kalmasın diye bu hizmeti hayata geçirmiş bulunmaktayız. kalabalıktan uzak bir şekilde sadece Aile fertleriniz ile birlikte Evde Kına Organizasyonu yapmaya ne dersiniz?