DÜGÜN IŞIK SÜSLEME

Dügün Organizasyon’larınıza Dügün Işıklandırma ile farklı bir ambiyans katmaya geliyoruz. İster iç mekan isterseniz Dış mekan Dügün Organizasyonu Işıklandırma hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayınız.(BAHÇE NİŞAN VE DÜGÜN’LERİNE IŞIK SÜSLEME)

Dügün Süsleme konusunda uzman kadromuz ile Dügün Işıklandırması konusunda sizlere farklı tasarımlar ile son moda Işık Süslemeleri ile hizmet vermekteyiz. özellikle son zamanlarda Kır Dügünü Organizasyonu ve Bahçe Dügün Organizasyon’larında artış gözlenmektedir , bu artışın nedenini dünyada yaşanan Krona Virüs olarak görmekteyiz. kapalı mekanlara olan ilginin saglık nedenleri ile azalması hepinizin taktiridirki çok olagan bir durumdur. Dügün Işık Süslemesi ile Dügün yada Nişan Organizasyon’larınıza farklı bir hava katmaya ne dersiniz?

NİŞAN BAHÇE IŞIKLANDIRMA , Evde Nişan Organizasyonu konusu artık çogu yerde Bahçede Nişan Organizasyonu olarakta adlandırılmaktadır. mekanların çok pahallı olması insanları farklı alternatifler aramalarına neden olmuş ve organizasyon şirketleri de buna ön ayak olarak Ev Nişan Konseptleri’ni ortaya çıkarmışlardır. ilk zamanlar bu olay tuaf kaçsada artık neredeyse % 90 oranında tüm Nişan Organizasyon’ları ev ortamında yada evlerin bahçelerinde hazırlanmaktadır. tabiki işe farklılıklar katmak biz organizasyon şirketlerinin işidir , Bahçe Işık Süsleme ile Dügün yada Nişan davetlerinize çok farklı bir hava katıyoruz. Işık Süsleme aslına bakıldıgında sadece Yılbaşı gecelerine has bir süsleme çeşididir fakat yine biz organizasyon şirketleri olarak farklılık yaratmak işi daha cezbedici hale getirmek adına bu tarz konseptleri oluşturmuş bulunmaktayız.

IŞIK SÜSLEME’NİN FİYATLANDIRILMASI ‘ Işık Süsleme yapılacak süslemenin metrajına ve işçiligine göre belirlenmektedir. eger kolay ve az metrajda bir Led Işık Süsleme yapılacak ise dogal olarak fiyat alt seviyelerde olacaktır. Dügün Organizasyonu Işık Dekarasyonu genel olarak kumaş süsleme ile birlikte yapılmaktadır , Işık ve Kumaş uyumu emin olun organizasyonu’nuza büyük bir hava katmaya yetecektir. Nişan Işık Süslemesi son zamanlarda en ragbet gören uygulamalar arasında yer almaktadır. pandemi dolasıyla çogu kişiler Bahçede Nişan Organizasyonu tercih etmektedir , yapılacak süslemeler isterseniz misafirlerinizin oturacagı masa’ların üstüne yapılabilmektedir dilersenizde bahçede bulunan agaçlar üstüne Işık Süslemeleri yapılabilmektedir. çogu organizasyon şirketi özellikle bu tarz süslemelere agırlık vermektedir.