DÜGÜN BLOG

DÜGÜN İÇİN HAZIRLIKLAR , Dügün Organizasyonu zor ve meşakkatli bir iştir ,  Tanya Organizasyon olarak sektörde 20 seneden bu yana hizmet vermekteyiz. Unutmayınki bu işte güven herşeydir , anlaşma yapacağınız Dügün Organizasyonu Firması’nın sektörde öncü referanslı bir firma olmasına dikkat etmelisnizdir. Piyasada çok sayıda organizasyon şirketi bulunmakta ve bütün firmalar en iyisini yaptıklarını iddaa etmektedirler. Sizlere en büyük tavsiyemiz mutlaka ve mutlaka referans verebilen bir Dügün Organizasyon şirketi ile çalışma yapmanızdır. Dügün için kullanılacak malemeler bu işin en can alıcı noktasıdır. Eger kullanılacak malzemeler görsel açıdan kötüyse yapılacak Dügün Süslemesi’de kötü olacaktır.

DÜGÜN MEKANI SEÇERKEN , Davet alanının mutlaka misafirlerinizi zorlamayacak bir konumda olmasına özen göstermelisiniz. dogal olarak iyi bir konumdaki Dügün Mekanları’nın fiyatları diger mekanlara nazaran daha pahallı olmaktadır. farzedelim iyi bir lokasyonda bir mekan buldunuz ama iç yapı olarak mekanı beğenmediniz.emin olun Dügün Organizasyonu Süslemesi ile Davet Mekanı’nı hiç tanıyamayacagınız şekilde süsleyebiliz. tüm organizasyon şirketleri hemen hemen Davet Süslemeleri ile ilgi fazlasıyla tecrübelilerdir. 

BÜTÇE AYARLAMASI , son yıllarda eskiye nazaran Otel Dügün Organizasyon’ları bütçe açısından sizleri sıkıntıya sokacak dereceye ulaşmış bulunmaktadır. Türkiye diğer ülkelere nazaran hepimizin bildiği gibi gelir dengesizliklerinin fazlasıyla yaşandığı bir ülke’dir. Dügün Organizasyonu Şirketleri bunun bilincinde olarak sizler adına mekanlarla anlaşma sağlayarak sizleri o mekana yönlendirmektedirler. Eger Otel ortamında bir Dügün hayal ediyorsanız ‘kesenin ağzını fazlasıyla açmanız gerektiğini unutmayınız. Kendi içinizde bu organizasyon için ne kadar ayırabileceğinizi hesaplayın ve bir Dügün Şirketi’nin kapısını çalarak onların yönlendirmelerini önemseyerek hareket ederek nihai bir karar verebilirsiniz. Dügün Organizasyonu Fiyatları genel olarak Dügün Süslemeleri için kullanılacak malzemelere göre belirlenmektedir.

KENDİNİZİ SIKMAYIN RAHAT OLUN , şunu belirtmek istiyoruzki bu en mutlu gününüz ve hiç sıkıntı yapamadan bu mutlu günün tadını çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Tanya Organizasyon olarak Dügün Organizasyonu konusunda uzman ekibimizle sizlere en kalite hizmeti verecegimizden şüpheniz olmasın. bu tarz işlerde gerçekten işi bilmek çok önemlidir , çalışacagınız Dügün Organizasyonu Firması’nı çom dikkat ederek seçmenizi tavsiye etmekteyiz. organizasyon hizmeti veren şirketler her zaman bünyelerinde işi bilen elemanlar bulundurumazlar bunun nedeni ise eski kalifiye elemanlar artık zor yetiştirilmektedir. para bazlı Dügün Organizasyonu Şirketleri piyasada oldukça fazladır. dikkat ederek işinizi emanet etmenizde büyük yarar bulunmakatadır.

TEKNE’DE DÜGÜN ORGANİZASYONU , farklı ve unutulmaz bir organizasyon yaşamak isteyen çiftlerimizin ilk tercihleri arasında 1.ci sırada yer almaktadır Yatta Dügün Organizasyonu konusu , tabiki bu tarz bir Dügün hayal eden çiftlerimizin biraz daha fazla maliyet ile karşılaşmaları süpriz olmayacaktır. tabiki bu tarz bir organizasyonlarda ufak tefek handikaplar yer almaktadır , mesela davet sırasında misafirlerinizden Dügün esnasında ayrılmak isyeyenler dogal olarak organizasyonun tamamen bitmesi gerecektir. katılımcıların bunu göz önünde bulundurarak davete iştirak etmeleri gerekmektedir. İstanbul bogazı Yaz Dügün’lerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır , İstanbulun muhteşem denizi ve manzarası emin olun organizasyona çok farklı bir hava katmaya yetecektir.

2020 DÜGÜN’LERİNDE KONSEPT NE OLACAK , Dügün Organizasyonu Şirketleri her zaman dogal olarak yeni Dügün Konseptleri ortaya çıkarmak zorundadırlar. farklılık yaratan her Dügün Süsleme firması ‘o sezonda fazla iş alarak ismini duyuracaktır. aslına bakılırsa burada önemli kilit nokta iyi bir organizasyon ve mutlu yüzlerdir. 2019 senesi özellikle çok yogun geçmiştir ve istemeyerek alamadıgımız bir sürü iş olmuştur. firmaların iş alamamasının tek nedeni müşterilerin Dügün için son zamanda haber vermeleridir. böylesine önemli bir günü son ana bırakarak bir firma bulmak bizce mantıksızdır. bu nedenle istediginiz bir Dügün Organizasyon şirketi ile anlaşmak için mutlaka en 3 ay öncesinden ayarlamalarınızı yapmalısınızdır. Tanya Organizasyon olarak çok yogun Dügün Organizasyonu sezonları geçirmekteyiz taleplerinize dönemiyorsak bu emin olsun geç haber vermenizden kaynaklanmaktadır.

KONSEPT SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ , burada en önemli nokta Dügün Organizasyonu şirketleri’nin sizleri dogru şekilde yönlendirmesidir. her organizasyon firması genel olarak kendi işine gelen Dügün Konseptleri’ni sizlere sunarak begendirmeye çalışırlar , buradaki amaçları kesinlikle kötü niyetten ziyade daha kolay ve daha güzel olacagına inandıklarından kaynaklanmaktadır. tabiki her şirket için bu iyi niyetin gösterileceginden emin olmamız imkansızdır. bu nedenle ilk olarak siz kendi araştırmalarınızı google aracılıgı ile yaparak firmalara Evet biz buna karar verdik demelisinizdir. bu vesile ile organizasyon şirketi ilk etapta konsept sunumlarını sizlerin istedigi gibi sunmaya itilecek ve kazanan siz olacaksınızdır. Tanya Organizasyon olarak 2007 senesinden bu yana sektörde neredeyse her alanda hizmet vermekteyiz. özellikle Dügün Organizasyon konusunda kendimize çok fazla güvenmekteyiz ve sizler için hazırlayacagımız Dügün Konseptleri’nide sizlerin begeneceginizden’de fazlasıyla eminiz. Dügün Masası Süslemeleri için önemli kilit nokta ‘Dügün mekanınızın nasıl bir Dügün Süsleme konseptini kaldıracagıdır. tecrübelerimize dayanarak şunu belirtmek isterizki ‘ isterseniz en şık malzemeleri kullanın fakat eger Dügün mekanı bu süslemeyi kaldırmayacak ise bunun hiç bir faydası olmayacaktır. yani mekanın yapısına göre bir Dügün Organizasyonu Konsepti yapmak en iyisi olacaktır.

BAHÇE DÜGÜN ORGANİZASYONU , Evet son 2 ayın en fazla revaşta olan organizasyon çeşididir. mekanlarda Dügün Organizasyonu yapmak neredeyse %70 oranında azalmış durumdadır. bunun akabinde mekan tercihi yapmayanlar Bahçede Dügün Organizasyonu’nu tercih etmektedirler. bahçesi olmayanlara tavsiyemiz bahçesi olan yakın bir akraba ve arkadaşınızdan rica etmenizdir. emin olun böylesine güzel bir gün için sizi geriye çevirmeyeceklerdir. Dügün Süslemeleri için organizasyon şirketleri sizlere belirli kalıplarda süslemeler sunacaklardır fakat burada önemli olan sizlerin nasıl bir organizasyon hayal ettiginizdir. Bahçe Dügün Süslemesi konusunda uzman kadromuz sizlere kalıplara hapis olmuş süslemeler ile degil sizin hayalinizdeki süslemeleri vaad etmektedir.

2020 KAPALI ALAN KISITLAMALARI , Dügün ve benzeri organizasyonlar için Eylül ayı başlangıcı ile belirli kısıtlamalar devletimiz tarafından yürürlüge girmiş durumdadır. fakat yeni alınan kararların ucunun açık olması kafalarda soru işareti bırakarak’insanlarda belirsizlige yol açmaktadır. hatta bu kararın kesin olarak devreye sokulmamış olmasına ragmen çogu çiftimiz Kapalı alanda yapılacak Dügün Organizasyon’larını iptal ederek açık alana taşıma kararı almışlardır. Kır Dügünü Organizasyonu düşünen tüm çitlerimizi kendi yerimiz olan Ayşe Sultan Kır Dügünü mekanımıza bekliyoruz.

DÜGÜN LCV HİZMETİ , Özellikle yüksek kişi sayılı organizasyonlarda mutlaka LCV hizmeti önermekteyiz. Bu hizmet sayesinde mekanlara gelmeyen kişilerin ücretini ödemek zorunda kalmazsınız çünkü LCV sayesinde bütün davetlileriniz tek tek aranarak gelip gelmeyeceği bilgileri alınmaktadır ve kaç kişi geldikleri belirlenmektedir. Düğün organizasyonu hizmetinin olmazsa olmazları arasında yer alan bu hizmet bizce paha biçilmez bir değerdedir.