DÜGÜN BLOG

DÜGÜN İÇİN HAZIRLIKLAR , Dügün Organizasyonu zor ve meşakkatli bir iştir ,  Tanya Organizasyon olarak sektörde 20 seneden bu yana hizmet vermekteyiz. Unutmayınki bu işte güven herşeydir , anlaşma yapacağınız Dügün Organizasyonu Firması’nın sektörde öncü referanslı bir firma olmasına dikkat etmelisnizdir. Piyasada çok sayıda organizasyon şirketi bulunmakta ve bütün firmalar en iyisini yaptıklarını iddaa etmektedirler. Sizlere en büyük tavsiyemiz mutlaka ve mutlaka referans verebilen bir Dügün Organizasyon şirketi ile çalışma yapmanızdır. Dügün için kullanılacak malemeler bu işin en can alıcı noktasıdır. Eger kullanılacak malzemeler görsel açıdan kötüyse yapılacak Dügün Süslemesi’de kötü olacaktır.

DÜGÜN MEKANI SEÇERKEN , Davet alanının mutlaka misafirlerinizi zorlamayacak bir konumda olmasına özen göstermelisiniz. dogal olarak iyi bir konumdaki Dügün Mekanları’nın fiyatları diger mekanlara nazaran daha pahallı olmaktadır. farzedelim iyi bir lokasyonda bir mekan buldunuz ama iç yapı olarak mekanı beğenmediniz.emin olun Dügün Organizasyonu Süslemesi ile Davet Mekanı’nı hiç tanıyamayacagınız şekilde süsleyebiliz. tüm organizasyon şirketleri hemen hemen Davet Süslemeleri ile ilgi fazlasıyla tecrübelilerdir. 

BÜTÇE AYARLAMASI , son yıllarda eskiye nazaran Otel Dügün Organizasyon’ları bütçe açısından sizleri sıkıntıya sokacak dereceye ulaşmış bulunmaktadır. Türkiye diğer ülkelere nazaran hepimizin bildiği gibi gelir dengesizliklerinin fazlasıyla yaşandığı bir ülke’dir. Dügün Organizasyonu Şirketleri bunun bilincinde olarak sizler adına mekanlarla anlaşma sağlayarak sizleri o mekana yönlendirmektedirler. Eger Otel ortamında bir Dügün hayal ediyorsanız ‘kesenin ağzını fazlasıyla açmanız gerektiğini unutmayınız. Kendi içinizde bu organizasyon için ne kadar ayırabileceğinizi hesaplayın ve bir Dügün Şirketi’nin kapısını çalarak onların yönlendirmelerini önemseyerek hareket ederek nihai bir karar verebilirsiniz. Dügün Organizasyonu Fiyatları genel olarak Dügün Süslemeleri için kullanılacak malzemelere göre belirlenmektedir.