BLOG

Nişan Organizasyonu eskiden mekanlarda tercih edilmekteydi ‘fakat Evde Nişan Organizasyonu’nun var olması Nişan için artık çiftlerin mekanlara olan ragbetinin tamamen önüne geçmiş durumdadır. Evde Nişan yapmanın en önemli yanı dogal olarak mekanlara vereceginiz ücretin çok daha aşagısını vermeniz ve sıcak bir Aile ortamında rahat ve stressiz bir gün geçirmeniz olacaktır. Nişan Organzasyonu Şirketleri özellikle her sezon sonunda yenilenmeye giderek sizlere daha özel Nişan Masası Konseptleri sunmak için çaba sarfetmektedirler. Kiralık Nişan Masası araştırmalarınızı dogal olarak internet yolu yapacaksınızdır. özellikle sosyal medya’dan yapacagınız araştırmalar kafanızı fazlasıyla karıştırmaya yetecektir. bunun tek nedeni çok sayıda Nişan Masası araştırmalarınız sonucunda sayısız Nişan Konsepti’ne ulaşak ve karar vermeniz çok fazla zor hale gelecektir. sizlere tavsiyemiz özellikle sosyal medya aracılıgı ile evinden bu işleri yapanlara müsama göstermeyiniz , öncelikle Evde Nişan Organizasyonu için evinize mahreminize girecek kişilerin kim oldugunu biliniz. bu işi profesyonel olarak yapan Nişan Organizasyonu firmalarına işlerinizi emanet ediniz ‘en azından adresi olan bir ekip ile çalışınız. Corona Virüs nedeniyle özellikle Evde yapılan Nişan’lar büyük bir darbe görmüş durumu gelmektedir. tahminen Haziran ayı ile tekrardan sezonun yavaş yavaş açılacagını ummaktayız.

Kusursuz çok şık Davet Masa Süslemeleri için bizleri tercih ediniz. Tanya Organizasyon olarak 2007 senesinden bu yana organizasyon sektöründeyiz ve sayısız organizasyona damgamızı vuran bir firmayız. Dügün Masa Süslemeleri konusunda uzman personelimiz sizlere en şık Dügün Dekor hizmetini verecektir. bizleri aramadan firmamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz.

Işık Süsleme konusunda uzman kadromuzla sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz. Led Işık Dekorları üretimlerimiz Yılbaşı öncesi 4 ay öncesinden başlamaktadır. siparişlerinizi en az 1 ay öncesinden vermenizi rica ediyoruz. Yılbaşı Işık Süslemesi için bizlerden öneri ve fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz. Işıklı Geyik , Işıklı Noel Baba , Işıklı Küre , Işıklı Noel Baba Arabası , Agaç Yılbaşı Işık Süsleme , Avm Led Işık Süsleme , Magaza Yılbaşı Işık Süsleme , Villa Yılbaşı Işık Süsleme , Yalı Yılbaşı Işık Süsleme , Cadde Yılbaşı Işık Süsleme , Sokak Yılbaşı Işık Süslemesi.

Tanya Organizasyon olarak kendi malzemelerimizle bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Şişme Oyun Grupları ( Canlı Langırt , Dart , Rodeo , Sumo Güreşi , Çocuklara Şişme Oyunlar , Langırt , Gol Makinası) Piknik Organizasyonu için bizlerden fiyat ve öneri almadan karar vermeyiniz. Kurumsal Piknik Organizasyonu , Şirket Piknik Organizasyonu , Okul Piknik Organizasyonu. eskiden bu tarz organizasyonlar için sadece mekanlara gidilir ve kuru bir ortamda Piknik gerçekleşirdi ,şimdilerde bu tarz organizasyonların anafikri tamamen eglenceye dayanmaktadır.

Evde Nişan Organizasyonu konusu diger organizasyonlara nazaran daha meşakatli bir iş koludur. peki kendi Nişan Organizasyonu’nuzu kendiniz nasıl yapabilirsiniz , bununla ilgili sizlere biraz bilgi verelim. eger bir organizasyon şirketinden yardım almayacaksanız bu ürünlerin yani Nişan Süsleme malzemelerinin satıldıgı bir yere gitmeli ve isteginiz Nişan Masası konseptlerine uygun süsleme malzemeleri almalısınız. fakat açık konuşmak gerekirse dışarıdan göründügü gibi kolay bir işlem kesinlikle degildir hemde maliyet açısından emin olun Nişan Organizasyonu Firmaları daha uygun gelecektir. illaki kendim yapacagım diyenler için alınacak malzmeme listesi ‘ Jardinter Takımı ( istege baglı olarak Gümüş yada Altın ), Nişan Vazoları(2 adet) , Yüzük Tepsisi , Damat Kahve Takımı , Masa Örtüsü . bu yazdıklarımız olması gerekenlerdir , fakat Nişan Arka Fonu pahallı bir malzeme oldugundan , kendi Evde Nişan yapmak isteyenler malesef bu gibi fazla pahallı bir ürünü Nişan Organizasyonu için kullanamayacaklardır. fakat yazdıgımız ana malzemelerle emin olun kendi Nişanı’nızı kendiniz yapabilirsiniz. bu tarz bir Nişan Malzemeleri fiyat olarak en fazla 400 TL gibi bir rakam tutacaktır.